Home Breaking News कोरोनाबाट थप १८ जनाको मृत्यु

कोरोनाबाट थप १८ जनाको मृत्यु

२१ कात्तिक, काठमाडौं ।
कोरोना संक्रमणका कारण थप १८ जनाको मृत्यु भएको छ । काठमाडौं र कास्कीका ३/३ जना, सुनसरी, दाङ र कैलालीका २/२ जना, उदयपुर, सिन्धुली, रामेछाप, ललितपुर, बागलुङ र नवलपरासीका १/१ जनाको मृत्यु भएको प्रदेशका सामाजिक विकास मन्त्रालय र सम्बन्धित अस्पतालले जानकारी दिएका छन् । धरान उपमहानगरपालिका–१६ सुनसरीकी ८१ वर्षकी महिलाको शुक्रबार दिउँसो २ बजे बीपी कोइराला स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानमा मृत्यु भएको छ । १९ कात्तिकमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएपछि उनी २० गते अस्पताल भर्ना भएकी थिइन् । उनमा हाइपरटेन्सनको समस्या थियो ।


धरान उपमहानगरपालिका–१२ सुनसरीकी ७८ वर्षकी महिलाको बीपी कोइराला स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानमा कात्तिक २० गते राति ११ बजे मृत्यु भएको छ । कात्तिक २० गते संक्रमण पुष्टि भएकी उनको सोही दिन अस्पताल भर्ना भएकी थिइन् ।कटारी नगरपालिका उदयपुरका १४ वर्षका बालकको बीपी कोइराला स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानमा शुक्रबार विहान ९ : ५० बजे मृत्यु भएको छ । १२ कात्तिकमा संक्रमण पुष्टि भएका उनी १६ कात्तिकमा अस्पताल भर्ना भएका थिए । उनी क्षयरोगका बिरामी थिए । जोरपाटी काठमाडौंका ८६ वर्षका पुरुषको कात्तिक २० गते मृत्यु भएको छ । निमोनिया भई कात्तिक १३ गते अस्पताल भर्ना भएका उनमा सोही दिन संक्रमण पुष्टि भएको थियो । उनी उच्च रक्तचापको बिरामी थिए ।काठमाडौंका ९२ वर्षका पुरुषको कात्तिक २० गते मृत्यु भएको छ । निमोनिया भई कात्तिक ११ गते अस्पताल भर्ना भएका उनमा कात्तिक १३ गते संक्रमण पुष्टि भएको थियो । छाउनी काठमाडौंकी ५७ वर्षकी महिलाको शुक्रबार मृत्यु भएको छ । स्वासप्रश्वास र मुटुको समस्या भई कात्तिक १९ गते अस्पताल भर्ना भएकी उनमा कात्तिक २० गते संक्रमण पुष्टि भएको थियो । महालक्ष्मी नगरपालिका ललितपुरका ९५ वर्षका पुरुषको कात्तिक २० गते मृत्यु भएको छ । कात्तिक १९ गते अस्पताल भर्ना भएका उनमा कात्तिक २० गते संक्रमण पुष्टि भएको थियो । उनी दमको बिरामी थिए ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

राष्ट्रीय मदरसा संघ नेपाल द्वारा ईद उल अज़हां(बकरा ईद)को शुभकामना व्यक्त

कृष्णनगर, कपिलवस्तु मुस्लिम धर्मावलंबी हरूले मनाउने महत्वपूर्ण चाड बकर इदको उपलक्ष्यमा राष्ट्रीय मदरसा संघ नेपालका...

बकर इदमा सार्वजनिक बिदा दिने मन्त्रिपरिषद्को निर्णयको राष्ट्रीय मदरसा संघ द्वारा स्वागत

कृष्णनगर, कपिलवस्तु सरकारले साउन ६ गते सार्वजनिक बिदा दिएको छ। सोमबार बसेको मन्त्रिपरिषद्को बैठकले मुस्लिम...

मर्कजे अहले सुन्नत दरगाहें आला हजरत बरेलीको सहयोगले नेपालको गरिब परिवारमा राहत वितरण

कृष्णनगर/कपिलवस्तु कपिलवस्तुको कृष्णनगरमा रहेको अल जामियातुल बरकातिया लिलबनातमा कृष्णानगर नगरपालिका कोरोना प्रभावित गरिब पीड़ित असहाय...

Recent Comments