Home Breaking News सत्ता साझेदारीका विषयमा छलफल भाछैन् –नेता महत

सत्ता साझेदारीका विषयमा छलफल भाछैन् –नेता महत

कपिलवस्तु, ८ मंसिर
नेपाली काँग्रेसका सहमहामन्त्री डक्टर प्रकाशशरण महतले पार्टी सभापति शेर बहादुर देउवा प्रधानमन्त्री ओली बिच भएको भेटघाटमा सत्ता साझेदारीको बिषयमा छलफल नभएको बताए । नेपाल प्रेस युनियन कपिलवस्तु शाखाले तौलिहवामा आयोजना गरेको पत्रकार सम्मेलनमा बोल्दै नेता महतले काँग्रेस सत्ता साझेदारी गर्ने अभियानमा नभएको र साझेदारीको आवश्यकता समेत नरहेको प्रष्ट्याए ।


नेकपाले आन्तरीक कुरामा आफै सहमती गर्नु पर्ने बताउदै मित्र राष्ट्रको सहयोग लिने पद्धतीले राम्रो नगर्ने उनको भनाई थियो । नेकपा भित्रको समस्या आफ्नै बल बुतामा समाधान गर्न उनले सुझाव दिए । बर्तमान सरकारले गरेको भ्रष्टाचार लाख करोडमा नभई अर्बोमा भएको उनको आरोप थियो । पार्टीको कोभिड १९ अनुगमन समितीका संयोजक समेत रहेका महतले सरकारले कोरोनामा २० अर्ब खर्च देखाए पनि नागरिकले राहत नपाएको बताए । सरकारले कोरोना संक्रमण बढदै गर्दा स्वास्थ्य सेवा प्रवाहमा खासै चासो नदिएको बताउदै सरकारले पिसिआर परिक्षणको दायरा घटाउने कार्य गरेर नागरिकको स्वास्थ्य अधिकार खोस्न खोजेको आरोप लगाए ।

प्रेस युनियनका जिल्ला अध्यक्ष गोपाल भण्डारीको अध्यक्षता, उपाध्यक्ष तथा कोभिड १९ जिल्ला सुचना संयोजक खग प्रसाद चापागाईको स्वागत र सचिव मणी गैह्रेको सञ्चालनमा सम्पन्न पत्रकार सम्मेलनमा पार्टीका केन्द्रिय सदस्य अतहर कमाल, आमन्त्रित केन्द्रिय सदस्य राजेश सिंह, नेबिसंघ केन्द्रिय सभापति राजिव ढुंगाना, पार्टीका जिल्ला सभापति सुरेन्द्रराज आचाय, पुर्व पार्टी सभापति राजेश आचार्य लगायतको सहभागीता रहेको थियो ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

बुद्धभूमिमा भोली देखि सञ्चालन हुने राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड तथा चौथो मेयर कप खेलकुद प्रतियोगिताको तयारी पुरा

ओम प्रकाश पौडेल । कपिलवस्तु १३ फागुन ।बुद्धभूमि नगरपालिकाको आयोजनामा भोली देखि फागनु...

जनताको जीत भएको छ: मौलाना मशहूद खांं नेपाली

कपिलवस्तु, फाल्गुन १२ नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (नेकपा) कृष्णानगर नगरकमिटी र राष्ट्रीय मदरसा संघ नेपालको संयुक्त...

वाणगंगा स्तरिय डोरीतान संगठन गठन

ओम प्रकाश पौडेल । कपिलवस्तु । १२ फागुन । कपिलवस्तु डोरीतान संघको आयोजनमा वाणगंगा नगरस्तरिय...

१३ दिनभित्र संसद बोलाउन सर्वोच्चको आदेश

प्रतिनिधिसभा पुनर्स्थापना काठमाडाैं : सर्वोच्च अदालतले प्रतिनिधिसभा पुनर्स्थापना गर्ने फैसला गरेको छ। प्रधानन्यायाधीश चोलेन्द्रशमशेर जबरा...

Recent Comments