Home जिल्ला समाचार सिविर मार्फत अपाङता परिचय पत्र ।

सिविर मार्फत अपाङता परिचय पत्र ।

कपिलवस्तु १० मंसिर ।
मायादेबी गाउँपालिका कपिलवस्तुमा अपांग परिचय पत्र बितरण गर्नका लागि शिबिर चलाइएको छ । गाउपालिकाले पकडी स्थित कार्यालयमा ४ दिने शिबिर सूरु आजबाट सुरु गरेका हो ।

गाउँपालिका प्रमुख बजरंगी प्रसाद चौधरी, उप प्रमुख गिता तिवारी, प्रमुख प्रशाकीय अधिकृत कृष्ण प्रसाद लामिछानेले संयुक्तरुपमा शिबिरको उद्घाटन गरे । कार्यक्रममा प्रमुख बजरंगी चौधरीले अपांग परिचय पत्रमा ढिलाई भएको स्विकार गरे ।


उनले कर्मचारी अभाव लगातयका कारणले अपांग परियत्र पत्र बितरण कार्य लामो सयम रोकिएको दुःख ब्यक्त गर्दै अब परिचय पत्र बितरणलाइृ तीब्रता दिईने बताए । गाउँपालिका स्तरीय अपांग समन्वय समितिकी अध्यक्ष तथा गाउपालिका उपाध्यक्ष गीता तिवारीले आफुहरुले बिभिन्न कारणले चाहेर पनि अपांग परिचय पत्र बितरण गर्न नसकेको भन्दै अब भने अपांगको परिचय पत्र बितरणलाई अभियानकारुपमा लैजाने बताए ।

प्रमुख प्रशाकीय अधिकृत कृष्ण प्रसाद लामिछानेले अपांगको परियत्र पत्र बितरण लागतयका सवालमा गाउँपालिकाले अब ध्यान दिने बताए । यस अघि अपांग परिचय पत्र बितरणका बिषयमभा गाउपालिकामा अपांगहरुले बिरोध प्रर्दशन र धर्ना दिएका थिए । अपांग समितिका अगुवा ओरिराम चौरासियाले अपांगको हक अधिकारका बिषयमा गाउपालिकाले ढिलै गरे पनि काम सूरु गरेको बताए ।

गाउँपालिकाका सामाजिक फाटका प्रमुख बैतुल्लाह धुनियाले ४ दिने शिबिरमा ९५ बढीलाई परिचय पत्र बितरण गर्ने योजना रहेको बताए । शिबिरमा हरनामपु प्राथमिक स्वास्थ्य केन्द्रका डाक्टर गंगाराम यादव लगातयका टोली छन । कार्यक्रम गाउपालिका उपाध्यक्षको अध्यक्षता र र्बैतुल्लाह धुनियाँको संचालनमा भएको थियो । 
यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

बुद्धभूमिमा भोली देखि सञ्चालन हुने राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड तथा चौथो मेयर कप खेलकुद प्रतियोगिताको तयारी पुरा

ओम प्रकाश पौडेल । कपिलवस्तु १३ फागुन ।बुद्धभूमि नगरपालिकाको आयोजनामा भोली देखि फागनु...

जनताको जीत भएको छ: मौलाना मशहूद खांं नेपाली

कपिलवस्तु, फाल्गुन १२ नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (नेकपा) कृष्णानगर नगरकमिटी र राष्ट्रीय मदरसा संघ नेपालको संयुक्त...

वाणगंगा स्तरिय डोरीतान संगठन गठन

ओम प्रकाश पौडेल । कपिलवस्तु । १२ फागुन । कपिलवस्तु डोरीतान संघको आयोजनमा वाणगंगा नगरस्तरिय...

१३ दिनभित्र संसद बोलाउन सर्वोच्चको आदेश

प्रतिनिधिसभा पुनर्स्थापना काठमाडाैं : सर्वोच्च अदालतले प्रतिनिधिसभा पुनर्स्थापना गर्ने फैसला गरेको छ। प्रधानन्यायाधीश चोलेन्द्रशमशेर जबरा...

Recent Comments