Home जिल्ला समाचार सिविर मार्फत अपाङता परिचय पत्र ।

सिविर मार्फत अपाङता परिचय पत्र ।

कपिलवस्तु १० मंसिर ।
मायादेबी गाउँपालिका कपिलवस्तुमा अपांग परिचय पत्र बितरण गर्नका लागि शिबिर चलाइएको छ । गाउपालिकाले पकडी स्थित कार्यालयमा ४ दिने शिबिर सूरु आजबाट सुरु गरेका हो ।

गाउँपालिका प्रमुख बजरंगी प्रसाद चौधरी, उप प्रमुख गिता तिवारी, प्रमुख प्रशाकीय अधिकृत कृष्ण प्रसाद लामिछानेले संयुक्तरुपमा शिबिरको उद्घाटन गरे । कार्यक्रममा प्रमुख बजरंगी चौधरीले अपांग परिचय पत्रमा ढिलाई भएको स्विकार गरे ।


उनले कर्मचारी अभाव लगातयका कारणले अपांग परियत्र पत्र बितरण कार्य लामो सयम रोकिएको दुःख ब्यक्त गर्दै अब परिचय पत्र बितरणलाइृ तीब्रता दिईने बताए । गाउँपालिका स्तरीय अपांग समन्वय समितिकी अध्यक्ष तथा गाउपालिका उपाध्यक्ष गीता तिवारीले आफुहरुले बिभिन्न कारणले चाहेर पनि अपांग परिचय पत्र बितरण गर्न नसकेको भन्दै अब भने अपांगको परिचय पत्र बितरणलाई अभियानकारुपमा लैजाने बताए ।

प्रमुख प्रशाकीय अधिकृत कृष्ण प्रसाद लामिछानेले अपांगको परियत्र पत्र बितरण लागतयका सवालमा गाउँपालिकाले अब ध्यान दिने बताए । यस अघि अपांग परिचय पत्र बितरणका बिषयमभा गाउपालिकामा अपांगहरुले बिरोध प्रर्दशन र धर्ना दिएका थिए । अपांग समितिका अगुवा ओरिराम चौरासियाले अपांगको हक अधिकारका बिषयमा गाउपालिकाले ढिलै गरे पनि काम सूरु गरेको बताए ।

गाउँपालिकाका सामाजिक फाटका प्रमुख बैतुल्लाह धुनियाले ४ दिने शिबिरमा ९५ बढीलाई परिचय पत्र बितरण गर्ने योजना रहेको बताए । शिबिरमा हरनामपु प्राथमिक स्वास्थ्य केन्द्रका डाक्टर गंगाराम यादव लगातयका टोली छन । कार्यक्रम गाउपालिका उपाध्यक्षको अध्यक्षता र र्बैतुल्लाह धुनियाँको संचालनमा भएको थियो । 
यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

कपिलवस्तुमा निषेधाज्ञा अवज्ञा गर्ने १ सय ३ वटा सवारी साधन प्रहरी नियन्त्रणमा ।।

ओम प्रकाश पौडेल । कपिलवस्तु । २४ वैशाख ।निधेषाज्ञा उल्लंघन गर्ने विभिन्न सवारी साधनलाई आज पनि कपिलवस्तु प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ ।...

कपिलवस्तुमा कोरोना संक्रमणबाट थप ५ जनाको मृत्यु ।।

ओम प्रकाश पौडेल । कपिलवस्तु ।कोरोना संक्रमणका कारण कपिलवस्तुमा पछिल्लो २४ घण्टामा थप ५ जनाको ज्यान गएको छ । ज्यान जानेमा कपिलवस्तु...

३ दर्जन वित्तिय सस्थाको एक हप्ता बन्द गर्ने निर्णय

कपिलवस्तु २४ वैशाख। वित्तिय सस्थाहरुमा जोखीम उच्च भएको भन्दै स्थानीय पालिकासंग बन्द गर्ने ब्यवस्था मिलाउन ती सस्थाले निरन्तर दिदै...

लुम्विनीका कोरोना अस्पतालमा ६ सय स्वास्थ्यकर्मी थप हुदै

बुटवल  २३ बैशाख । लुम्बिनी प्रदेश सरकारले स्वास्थ्यतर्फ ५ सय ८३ जनशक्ति थप गर्ने भएको छ। चार कोरोना...

Recent Comments