Home जिल्ला समाचार शिक्षकको यातनाबाट विद्यार्थीको आखाँ नजिक चोट

शिक्षकको यातनाबाट विद्यार्थीको आखाँ नजिक चोट

११ मंसिर, कपिलवस्तु।
कपिलवस्तुमा शिक्षकको कुटाईबाट कक्षा ३ मा पढ्ने एक विद्यार्थीको आखाँ नजिक ठूलो चोट लागेको छ । बिद्यालयमा पढाउने क्रममा बाहिरबाट ढिला आएको र नसोधी गएको भनि कपिलवस्तु नगरपालिका ९ मा रहेको कनकमूनि माध्यमिक बिद्यालयका शिक्षक चन्द्रप्रकाश उपाध्यायले डेस्कमा टाउको ठोकाएर यातनादिदा चोट लागेको हो । सो घटनावाट ३ कक्षामा अध्ययनरत् ९ बर्षिय विद्यार्थी श्यामबिहारी बरईलाई चोट लागेको हो ।


बिद्यार्थी बरईले आफ्ना आमाबुबा समक्ष आफ्नो नर्सरी कक्षामा पढ्ने भाईलाई शिक्षक नभएको बेला कापि किन्दिन गएको बताएका छन । कापि किनेर आउदा शिक्षकले पढाउनु भएको थियो । केही कुरा नसोधी ढिला आएको भन्दै २ पटक बेन्चमा ठोक्काईदिएको उनले बताएका छन । यता बालकका बुबा लक्ष्मी प्रसाद बरईले बिद्यालयमा शिक्षकले त्यसरी कुटपिट गर्दा पनि केही कारबाही नगरि दिएको भन्दै सञ्चारमाध्य सम्म न्याय दिलाउन माग गरेका छन ।


उनले बालकको दाया आखामा चोट लागेको र डाक्टरले आँखामा चश्मा लगाउनपर्ने सुझाब दिएको बताएका छन । मंसिर ९ गते उक्त घटना भएको थियो । कुटपिट गर्ने शिक्षकलाई कारबाही गर्नुपर्नेे भन्दै बिद्यालयका प्रअसम्म पुगेपनि बिद्यालयले घटनालाई खासै चासो नदिएको पीडित वालकका बुवाले बताएका छन ।
यता वडा अध्यक्ष शिब वाग्लेसमक्ष पनि उक्त घटनालाई जानकारी गराएपछि वडा अध्यक्षले निवेदन लेखेर दिए कारबाही प्रक्रिया अघि बढाउने बताउनुभएको छ । यदि बिद्यालयबाट कारबाही प्रक्रिया अघि नबढे अदालतमा गएर मुद्दा हाल्ने चेतवानी पीडित परिवारले दिएका छन ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

साउदी सरकार र नेपाल सरकार बिच हरेक क्षेत्रमा सुमधुर सम्बन्ध रहोस: मौलाना मशहूद

कपिलवस्तु, असोज, ७ साउदी अरब देशको ९१औ नेशनल डे को उवसरमा साउदी सरकार र साउदी...

उपाध्यक्ष मौलाना मशहूद र अल्कुफी ले संविधान दिवसको शुभकामना दिदै कार्यन्वयनमा ध्यान दिन आग्रह

कपिलवस्तु, असोज ३ आज असोज ३ गते अर्थात संविधान दिवस । २०६२,६३ कोे आन्दोलनको राजनीतिक परिवर्तपछि दोस्रो संविधान सभा...

चाइना उइगर मुस्लिम समुदाय माथि दमन गरि रहेको : प्रवक्ता अकरम पठान

कृष्णनगर/कपिलवस्तु भाद्र २७ जनता समाजवादी पार्टी नेपाल कृष्णनगर नगरसमितीको प्रथम पुर्ण बैठक शुद्धिकरण तथा जनजागरण...

नदिम अरशद इदरीसी द्वारा हरितालिका तिजको शुभकामना व्यक्त

कृष्णनगर, भाद्र २४ कपिलवस्तु जिल्लाको कृष्णनगर बस्ने जुझारू, कर्मठ, इमानदार, सेवाको भावना भएको, मानवतावादी व्यक्तित्व भएका युवा नेता...

Recent Comments