Home जिल्ला समाचार २१ लाखको टेण्डर अध्यक्षको मिलेमतोमा गुपचुप मै खोलियो

२१ लाखको टेण्डर अध्यक्षको मिलेमतोमा गुपचुप मै खोलियो

११ मङ्सिर, कपिलवस्तु।
यशोधरा गाउँपालिका कपिलवस्तुमा औषधी खरिदको टेण्डर गुपचुपमा खोलिएको खुल्न आएको छ । २१ लाख वढी रकमको औषधी खरिदको टेण्डर पशु विकास अधिकृत अव्दुल सलामको नेतृत्वमा गाउँपालिका अध्यक्ष ग्रिजेस पाण्डेको कक्षमा खोलिएको छ । कार्यालयमा प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत भएको वेलामा निमित्त बन्दै सलामले टेण्डर खुलाउन सहयोग गरेको श्रोतको दावी छ ।
‘ अध्यक्ष ज्युले आफै खोल्नु भएको छ । म कार्यालयमा उपस्थित हुँदा पनि निमित्त बनाई काम गर्नु भएको छ । जुन नियम विपरीत मिल्दैन ’ प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत तेज वहादुर सिंहले बताए । सिंहले १० फारम मध्ये २ वटामा तोक लगाउँदै गर्दा पशु विकास अधिकृत अव्दुल सलामले जवरजस्ती तोक लगाउनु सुरु गरेका थिए । प्रशासकिय अधिकृत सिंह विना टेण्डर खुलाउन लागे पछि लेखा अधिकृत समेत प्रकृयामा समावेस नभएको बताइएको छ ।
जिल्ला प्रशासन कार्यालयबाट प्रतिनिधीत्व गरेका कर्मचारी नारायण गैरेले पनि टेण्डर खोल्दा आफु सहभागी नभएको वताए । उहाँहरु विच बिवाद रहेको थियो । प्रकृया पुरा भएको देखिएन र गाउँपालिकाको प्रशासन र लेखाको सहभागिता नभएकोले टेण्डर खुलाउँदा आफूहरुको असहमती रहेको लेखा प्रमुखले बताए ।
गाउँपालिकामा कृषि अधिकृत रहेका अव्दुल सलामले आफै निमित्त तोकी कार्यालय संचालन गरेको खुलासा भएको छ । आफै निमित्त भई काम संचालन गरे पछि गाउँपालिकाले सुचना प्रकाशन गरि निमित्त नदिएको जानकारी गराएको छ । कार्यालयमा बिवाद वढ्दै गए पछि गाउँ पालिका अध्यक्षले हाजिरी रजिस्टर समेत आफ्नै कार्यकक्षमा लुकाएर राख्दै आएका छन् । हाजिरी रजिस्टर लुकाए पछि कर्मचारीहरु समेत समयमा हाजिरी गर्न पाएका छैनन् ।‘ हाजिरी गर्नका लागी अध्यक्ष आउने समय कुर्न पर्छ । आज १२ बजे मात्र हाजिरी गरीयो । ’ एक कर्मचारीले भने।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

कपिलवस्तुमा निषेधाज्ञा अवज्ञा गर्ने १ सय ३ वटा सवारी साधन प्रहरी नियन्त्रणमा ।।

ओम प्रकाश पौडेल । कपिलवस्तु । २४ वैशाख ।निधेषाज्ञा उल्लंघन गर्ने विभिन्न सवारी साधनलाई आज पनि कपिलवस्तु प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ ।...

कपिलवस्तुमा कोरोना संक्रमणबाट थप ५ जनाको मृत्यु ।।

ओम प्रकाश पौडेल । कपिलवस्तु ।कोरोना संक्रमणका कारण कपिलवस्तुमा पछिल्लो २४ घण्टामा थप ५ जनाको ज्यान गएको छ । ज्यान जानेमा कपिलवस्तु...

३ दर्जन वित्तिय सस्थाको एक हप्ता बन्द गर्ने निर्णय

कपिलवस्तु २४ वैशाख। वित्तिय सस्थाहरुमा जोखीम उच्च भएको भन्दै स्थानीय पालिकासंग बन्द गर्ने ब्यवस्था मिलाउन ती सस्थाले निरन्तर दिदै...

लुम्विनीका कोरोना अस्पतालमा ६ सय स्वास्थ्यकर्मी थप हुदै

बुटवल  २३ बैशाख । लुम्बिनी प्रदेश सरकारले स्वास्थ्यतर्फ ५ सय ८३ जनशक्ति थप गर्ने भएको छ। चार कोरोना...

Recent Comments