Home जिल्ला समाचार २१ लाखको टेण्डर अध्यक्षको मिलेमतोमा गुपचुप मै खोलियो

२१ लाखको टेण्डर अध्यक्षको मिलेमतोमा गुपचुप मै खोलियो

११ मङ्सिर, कपिलवस्तु।
यशोधरा गाउँपालिका कपिलवस्तुमा औषधी खरिदको टेण्डर गुपचुपमा खोलिएको खुल्न आएको छ । २१ लाख वढी रकमको औषधी खरिदको टेण्डर पशु विकास अधिकृत अव्दुल सलामको नेतृत्वमा गाउँपालिका अध्यक्ष ग्रिजेस पाण्डेको कक्षमा खोलिएको छ । कार्यालयमा प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत भएको वेलामा निमित्त बन्दै सलामले टेण्डर खुलाउन सहयोग गरेको श्रोतको दावी छ ।
‘ अध्यक्ष ज्युले आफै खोल्नु भएको छ । म कार्यालयमा उपस्थित हुँदा पनि निमित्त बनाई काम गर्नु भएको छ । जुन नियम विपरीत मिल्दैन ’ प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत तेज वहादुर सिंहले बताए । सिंहले १० फारम मध्ये २ वटामा तोक लगाउँदै गर्दा पशु विकास अधिकृत अव्दुल सलामले जवरजस्ती तोक लगाउनु सुरु गरेका थिए । प्रशासकिय अधिकृत सिंह विना टेण्डर खुलाउन लागे पछि लेखा अधिकृत समेत प्रकृयामा समावेस नभएको बताइएको छ ।
जिल्ला प्रशासन कार्यालयबाट प्रतिनिधीत्व गरेका कर्मचारी नारायण गैरेले पनि टेण्डर खोल्दा आफु सहभागी नभएको वताए । उहाँहरु विच बिवाद रहेको थियो । प्रकृया पुरा भएको देखिएन र गाउँपालिकाको प्रशासन र लेखाको सहभागिता नभएकोले टेण्डर खुलाउँदा आफूहरुको असहमती रहेको लेखा प्रमुखले बताए ।
गाउँपालिकामा कृषि अधिकृत रहेका अव्दुल सलामले आफै निमित्त तोकी कार्यालय संचालन गरेको खुलासा भएको छ । आफै निमित्त भई काम संचालन गरे पछि गाउँपालिकाले सुचना प्रकाशन गरि निमित्त नदिएको जानकारी गराएको छ । कार्यालयमा बिवाद वढ्दै गए पछि गाउँ पालिका अध्यक्षले हाजिरी रजिस्टर समेत आफ्नै कार्यकक्षमा लुकाएर राख्दै आएका छन् । हाजिरी रजिस्टर लुकाए पछि कर्मचारीहरु समेत समयमा हाजिरी गर्न पाएका छैनन् ।‘ हाजिरी गर्नका लागी अध्यक्ष आउने समय कुर्न पर्छ । आज १२ बजे मात्र हाजिरी गरीयो । ’ एक कर्मचारीले भने।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

बुद्धभूमिमा भोली देखि सञ्चालन हुने राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड तथा चौथो मेयर कप खेलकुद प्रतियोगिताको तयारी पुरा

ओम प्रकाश पौडेल । कपिलवस्तु १३ फागुन ।बुद्धभूमि नगरपालिकाको आयोजनामा भोली देखि फागनु...

जनताको जीत भएको छ: मौलाना मशहूद खांं नेपाली

कपिलवस्तु, फाल्गुन १२ नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (नेकपा) कृष्णानगर नगरकमिटी र राष्ट्रीय मदरसा संघ नेपालको संयुक्त...

वाणगंगा स्तरिय डोरीतान संगठन गठन

ओम प्रकाश पौडेल । कपिलवस्तु । १२ फागुन । कपिलवस्तु डोरीतान संघको आयोजनमा वाणगंगा नगरस्तरिय...

१३ दिनभित्र संसद बोलाउन सर्वोच्चको आदेश

प्रतिनिधिसभा पुनर्स्थापना काठमाडाैं : सर्वोच्च अदालतले प्रतिनिधिसभा पुनर्स्थापना गर्ने फैसला गरेको छ। प्रधानन्यायाधीश चोलेन्द्रशमशेर जबरा...

Recent Comments