Home जिल्ला समाचार ओदारीमा खुल्यो ‘बाणगंगा डेन्टल’

ओदारीमा खुल्यो ‘बाणगंगा डेन्टल’

१३ मंसिर २०७७  कपिलवस्तु ।

कपिलवस्तुको बाणगंगा नगरपालिका वडा नम्बर ११ ओदारीमा बाणगंगा डेन्टल प्रालीले आफ्नो सेवा सुरुवात गरेको छ । काठमाण्डौँ युनिभर्सिटीबाट ब्याचलर अफ डेन्टल हेल्थ (बिडिएस) गरि सक्नु भएका डाक्टरद्धय आशुतोष शुक्ल र कृष्णदेव महतोले खोल्नु भएको डेण्टल प्रालीको नगरपालिकाका मेयर मंगल प्रसाद थारु र वडा नम्बर ११ का वडाध्यक्ष सोमनाथ अर्यालले आज विहान रिवन काटेर उद्घाटन गर्नु भएको हो । उद्घाटनपछि प्रमुख अतिथि थारुले दाँत समेत जाँच गराउनु भएको थियो । त्यसपछि अस्पतालले आफ्नो सेवा सुरु गरेको छ । दाँत सम्बन्धि विशेषज्ञसहितको सेवा दिने अस्पताल नभएर यस क्षेत्रकाबासीले दुख पाएको महसुस गरी अस्पताल खोलिएको डाक्टर आशुतोष शुक्लले जानकारी दिनुभयो । उहाँका अनुसार अस्पतालमा विशेष र अत्याधुनिक प्रविधिमा रहेर दाँत सम्बन्धि सम्पूर्ण सेवा दिइने छ ।

उद्घाटनको अवसरमा ५१ दिनसम्म दाँतको जाँच निशुल्क हुने र अन्य सेवा तथा औषधीमा समेत २० प्रतिशत छुटको ब्यवस्था गरिएको डाक्टर शुक्लले जानकारी दिनुभयो । यो सेवा सिमित अवधिको लागि भएकाले मौकाको फाइदा लिन समेत उहाँको आग्रह छ । सकेसम्म दाँतका सबै रोग र समस्याको उपचार आफूहरु कहाँ गरिने र नभए उचित परामर्श दिइने भएकाले ढुक्क भई सेवा लिन आउन डाक्टर महोतोको आग्रह छ ।

कार्यक्रममा बोल्दै मेयर थारुले ग्रामिण स्तरको समस्यालाई बुझेर सेवा दिन सुझाउनु भयो । दाँत सम्बन्धि गुणस्तरीय सेवा लिन रुपन्देही जानु पर्ने बाध्यता रहेको सुनाउँदै सस्तो र सुलभ दरमा सेवा दिन उहाँले संचालकलाई अनुरोध गर्नु भयो । आफूले पनि नजिकै दाँत सम्बन्धि उत्कृष्ट सेवा दिने ठाउँ नपाएर धेरै दुख पाएको भन्दै अबदेखि त्यो दुखबाट जनतालाई मुक्त गराउन प्रालिले विशेष भूमिका खेल्ने समेत उहाँले विश्वास व्यक्त गर्नुभयो ।

वडा नम्बर ११ का वडाध्यक्ष सोमनाथ अर्याल, कपिलवस्तु नगरपालिका वडा नम्बर १० का वडाध्यक्ष मोहन शर्मा, लिटिल स्टार बोर्डिङ स्कुलका प्रिन्सिपल सुन्दर आचार्य लगायतले शुभकामना मन्तव्य राख्दै ग्रामिण स्तरका जनताको सुविधालाई मध्यनजर गर्दै सेवा दिन आग्रह गर्नुभयो । डाक्टर शुक्लका पिता एवं शैक्षिक व्यक्तित्व नन्द किशोर शुक्लाले जनतालाई गुणस्तरीय सेवा र उचित परामर्श दिन सके राम्रो सम्भावना रहेको बताउनु भयो । उद्घाटन कार्यक्रममा उद्योगी, ब्यवसायी, समाजसेवी, पत्रकार लगायतको सहभागिता रहेको थियो । अस्पतालले समग्र कपिलवस्तु जिल्लालाई समेट्ने गरी उत्कृष्ट सेवा दिने अठोट गरेको बताइएको छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

कपिलवस्तुमा कोरोना संक्रमितको संख्या निरन्तर घटदै

१ सय ५९ जना सकृय संक्रमित कपिलवस्तु ५ असारकपिलवसतुमा सकृय कोरोना सक्रमितको सख्या निरनतर घटदै गएको छ । स्वास्थ्य कार्यालय अनुसार शनिवार...

दोस्रो लहरमा रुपन्देहीमा ३१९ संक्रमितको मृत्यु, ।।

३० देखि ४९ वर्ष समूहका मात्रै २९ प्रतिशत ।।असार ५, भैरहवा–रुपन्देहीमा कोरोना भाइरस संक्रमणबाट हाल सम्म ४७६ जना कोरोना संक्रमितको मृत्यु भएको...

नेविसंघ र तरुण दल विपन्नको सहयोगमा जुट्दै ।।

५ असार कपिलवस्तु ।विपद् होस या अन्य समस्या समुदायमा देखिन साथ नेविसंघ र नेपाल तरुण दलका प्रतिनिधि समुदायमा पुने गर्दछन् ।विश्वभर...

प्रांगारिक खेती प्रर्बद्धन गर्न वाणगंगा २ का महिला कृषक समूहलाई उपकरण हस्तान्तरण ।।

पार्बती आचार्य कपिलवस्तु, ५ असार ।बाणगंगा नगरपालिका वडा नं. २ गोबडीहवास्थित ज्योती महिला कृषक समूहमा सञ्चालन भैरहेको...

Recent Comments