Home समाचार राजावादी शक्तिको दैनिक जसो शक्ति प्रदर्शन जारी

राजावादी शक्तिको दैनिक जसो शक्ति प्रदर्शन जारी

२०७७, १३ मंसिर, काठमाडौं ।

राजावादी शक्ति झन् सक्रिय भएका छन् । जनताले अपेक्षा गरेको नेकपाले जनतालाई धुलो चटाउने मात्र काम गरेपछि जनताहरु पुनः आकर्षित हुन थालेको विश्लेषकहरु बताउँछन् । उनीहरुले दैनिकजसो शक्ति प्रदर्शन गर्न थालेका छन् । हिन्दु राष्ट्र र राजसंस्था फर्काउने नारासहित राष्ट्रिय झण्डा बोकेर सयौंको संख्यामा राजावादीहरु प्रदर्शनमा उत्रन थालेका हुन् । कोरोना महामारीबीच दलहरुप्रति वितृष्णा बढ्दै जाँदा राजावादीहरु सक्रिय हुनुलाई अर्थपूर्ण मानिएको छ । विगतमा भन्दा पछिल्लो समयमा भएका शक्तिप्रदर्शनको शैली फरक छ । उनीहरु कुनै ठुलै योजनासाथ प्रस्तुत भएको देखिन्छ ।

६ कात्तिकमा पूर्व राजा ज्ञानेन्द्र शाहले दलहरुको भूमिकामाथि गम्भीर प्रश्न उठाएर लिखित सन्देश दिएका थिए । त्यसलाई राजावादीलाई सक्रिय हुन गरिएको आव्हानकको रुपमा बुझिएको थियो । त्यसयता देशका मुख्य शहरहरुमा प्रदर्शन निरन्तर हुनथालेको छ । २५ कात्तिकमा काठमाडौं, २७ कात्तिमा विराटनगर, ४ मंसिरमा धनगढी, १० मा जनकपुर र पोखरामा राजावादीको प्रदर्शन भयो । आज नेपालगञ्जमा राजावादीहरुले शक्ति प्रदर्शन गरे । उनीहरुले हिन्दुराष्ट्र फर्काउने र राजसंस्था फर्काउन नारावाजी गरेका थिए ।

राजावादीहरुले १५ र २० मंसिरमा राजधानीमा प्रदर्शन गर्ने भएका छन् । राजधानीको शक्ति प्रदर्शनलाई चासोका साथ प्रतिक्षा गरिएको छ । यसलाई दलहरुप्रतिको जनताको असन्तुष्टिको रुपमा पनि हेरिएको छ ।गत चैतअघि दुई महिने बिदामा आएर घर बसेर गएका उनी नियमित फोन सम्पर्कमा रहेको र बिहीबार राति मात्रै भिडियो कलमा कुराकानी भएको छिमेकी तुलसी केसीले बताए । ‘परिवारका सबै जनासँग घरव्यवहारको कुरा भएको थियो,’ उनले भने, ‘यस्तो होला भन्ने केही थाहा थिएन ।’ घटनाका बारेमा ‘लाइन अफ कन्ट्रोल’ मा शान्ति कायम गर्ने समझदारी उल्लंघन गर्दै पाकिस्तानतर्फबाट गोलाबारी भएको भारतीय सञ्चारमाध्यमहरूले जनाएका छन् । कान्तीपुरबाट ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

कपिलवस्तुमा कोरोना संक्रमितको संख्या निरन्तर घटदै

१ सय ५९ जना सकृय संक्रमित कपिलवस्तु ५ असारकपिलवसतुमा सकृय कोरोना सक्रमितको सख्या निरनतर घटदै गएको छ । स्वास्थ्य कार्यालय अनुसार शनिवार...

दोस्रो लहरमा रुपन्देहीमा ३१९ संक्रमितको मृत्यु, ।।

३० देखि ४९ वर्ष समूहका मात्रै २९ प्रतिशत ।।असार ५, भैरहवा–रुपन्देहीमा कोरोना भाइरस संक्रमणबाट हाल सम्म ४७६ जना कोरोना संक्रमितको मृत्यु भएको...

नेविसंघ र तरुण दल विपन्नको सहयोगमा जुट्दै ।।

५ असार कपिलवस्तु ।विपद् होस या अन्य समस्या समुदायमा देखिन साथ नेविसंघ र नेपाल तरुण दलका प्रतिनिधि समुदायमा पुने गर्दछन् ।विश्वभर...

प्रांगारिक खेती प्रर्बद्धन गर्न वाणगंगा २ का महिला कृषक समूहलाई उपकरण हस्तान्तरण ।।

पार्बती आचार्य कपिलवस्तु, ५ असार ।बाणगंगा नगरपालिका वडा नं. २ गोबडीहवास्थित ज्योती महिला कृषक समूहमा सञ्चालन भैरहेको...

Recent Comments