Home समाचार राजावादी शक्तिको दैनिक जसो शक्ति प्रदर्शन जारी

राजावादी शक्तिको दैनिक जसो शक्ति प्रदर्शन जारी

२०७७, १३ मंसिर, काठमाडौं ।

राजावादी शक्ति झन् सक्रिय भएका छन् । जनताले अपेक्षा गरेको नेकपाले जनतालाई धुलो चटाउने मात्र काम गरेपछि जनताहरु पुनः आकर्षित हुन थालेको विश्लेषकहरु बताउँछन् । उनीहरुले दैनिकजसो शक्ति प्रदर्शन गर्न थालेका छन् । हिन्दु राष्ट्र र राजसंस्था फर्काउने नारासहित राष्ट्रिय झण्डा बोकेर सयौंको संख्यामा राजावादीहरु प्रदर्शनमा उत्रन थालेका हुन् । कोरोना महामारीबीच दलहरुप्रति वितृष्णा बढ्दै जाँदा राजावादीहरु सक्रिय हुनुलाई अर्थपूर्ण मानिएको छ । विगतमा भन्दा पछिल्लो समयमा भएका शक्तिप्रदर्शनको शैली फरक छ । उनीहरु कुनै ठुलै योजनासाथ प्रस्तुत भएको देखिन्छ ।

६ कात्तिकमा पूर्व राजा ज्ञानेन्द्र शाहले दलहरुको भूमिकामाथि गम्भीर प्रश्न उठाएर लिखित सन्देश दिएका थिए । त्यसलाई राजावादीलाई सक्रिय हुन गरिएको आव्हानकको रुपमा बुझिएको थियो । त्यसयता देशका मुख्य शहरहरुमा प्रदर्शन निरन्तर हुनथालेको छ । २५ कात्तिकमा काठमाडौं, २७ कात्तिमा विराटनगर, ४ मंसिरमा धनगढी, १० मा जनकपुर र पोखरामा राजावादीको प्रदर्शन भयो । आज नेपालगञ्जमा राजावादीहरुले शक्ति प्रदर्शन गरे । उनीहरुले हिन्दुराष्ट्र फर्काउने र राजसंस्था फर्काउन नारावाजी गरेका थिए ।

राजावादीहरुले १५ र २० मंसिरमा राजधानीमा प्रदर्शन गर्ने भएका छन् । राजधानीको शक्ति प्रदर्शनलाई चासोका साथ प्रतिक्षा गरिएको छ । यसलाई दलहरुप्रतिको जनताको असन्तुष्टिको रुपमा पनि हेरिएको छ ।गत चैतअघि दुई महिने बिदामा आएर घर बसेर गएका उनी नियमित फोन सम्पर्कमा रहेको र बिहीबार राति मात्रै भिडियो कलमा कुराकानी भएको छिमेकी तुलसी केसीले बताए । ‘परिवारका सबै जनासँग घरव्यवहारको कुरा भएको थियो,’ उनले भने, ‘यस्तो होला भन्ने केही थाहा थिएन ।’ घटनाका बारेमा ‘लाइन अफ कन्ट्रोल’ मा शान्ति कायम गर्ने समझदारी उल्लंघन गर्दै पाकिस्तानतर्फबाट गोलाबारी भएको भारतीय सञ्चारमाध्यमहरूले जनाएका छन् । कान्तीपुरबाट ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

साउदी सरकार र नेपाल सरकार बिच हरेक क्षेत्रमा सुमधुर सम्बन्ध रहोस: मौलाना मशहूद

कपिलवस्तु, असोज, ७ साउदी अरब देशको ९१औ नेशनल डे को उवसरमा साउदी सरकार र साउदी...

उपाध्यक्ष मौलाना मशहूद र अल्कुफी ले संविधान दिवसको शुभकामना दिदै कार्यन्वयनमा ध्यान दिन आग्रह

कपिलवस्तु, असोज ३ आज असोज ३ गते अर्थात संविधान दिवस । २०६२,६३ कोे आन्दोलनको राजनीतिक परिवर्तपछि दोस्रो संविधान सभा...

चाइना उइगर मुस्लिम समुदाय माथि दमन गरि रहेको : प्रवक्ता अकरम पठान

कृष्णनगर/कपिलवस्तु भाद्र २७ जनता समाजवादी पार्टी नेपाल कृष्णनगर नगरसमितीको प्रथम पुर्ण बैठक शुद्धिकरण तथा जनजागरण...

नदिम अरशद इदरीसी द्वारा हरितालिका तिजको शुभकामना व्यक्त

कृष्णनगर, भाद्र २४ कपिलवस्तु जिल्लाको कृष्णनगर बस्ने जुझारू, कर्मठ, इमानदार, सेवाको भावना भएको, मानवतावादी व्यक्तित्व भएका युवा नेता...

Recent Comments