Home जिल्ला समाचार जनमोर्चा विजयनगरको भेला सम्पन्न

जनमोर्चा विजयनगरको भेला सम्पन्न

२० मंसिर कपिलवस्तु-
राष्ट्रिय जनमोर्चा विजयनगर गाउँपालिकाको भेला सम्पन्न भएको छ ।गोपाल सुनारको अध्यक्षतामा भएको भेलाले १५ सदस्यिय नयाँ कार्यसमिति गठन गरेको हो । भेलाले उपाध्यक्ष पतेस्वरी यादव,सचिवमा गोविन्द परिवार, सह सचिव प्रभु यादव र कोषाध्याक्षमा राम समारे धोबीलाई चयन गरेको छ ।


यस्तै सदस्यहरूमा रमसेवाक कोरी, हिराराल तेली , उदय राज चौधरी, पृथिबी राज लोहार, सोमना रहिदास, सूर्य बहादुर जिसी, मनिषा कोरी, धनिराम खटिक चयन हुनु भएको हो ।यसैगरी समितीको सल्लाहाकारमा नागराज योगी, खदेरू पासी, र पशुपति जयसपाललाई चयन गरेको छ ।भेला पछिको बैठकले गाउँपालिकाको ७ वटै वडामा कमिटी गठन गरी, सबै वडामा पौष महिना भित्र भेला गर्ने निर्णय समेत गरेको छ ।

यसैगरी मंसिर २५ गते गाउँपालिका स्तरीय प्रशिक्षणका लागि कार्यसमितीलाई जिम्मेवारी दिइएको छ ।भेलालाई राष्ट्रिय जनमोर्चा जिल्ला कोषाध्याक्ष चेट नारायण खनाल, राष्ट्रिय जनमोर्चा जिल्ला सल्लाहाकार तथा अखिल नेपाल ट्रेड युनियन महासंघ आगन्तुक केन्द्रीय सदस्य तथा जिल्ला अध्यक्ष केर सिंह अदै ,अखिल नेपाल यातायात मजदुर संघ कपिलवस्तु जिल्ला अध्यक्ष नागराज योगी, तराई मधेश जनवादी मोर्चा विजय नगरका अध्यक्ष खडेरु पसी, राष्ट्रिय जनमोर्चा, विजयनगर गाउपालिका वडा नं १ का अध्यक्ष प्रभु यादवले सम्वोधन गर्नु भएको थियो ।भेलामा राष्ट्रिय जनमोर्चाले लिएको नीति कार्यक्रम सही भएको अहिले जनताले बुझ्दै गएको गएको भन्दै राष्ट्रिय जनमोर्चा प्रति जनताको आकर्षण बढेको बताएका थिए ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

साउदी सरकार र नेपाल सरकार बिच हरेक क्षेत्रमा सुमधुर सम्बन्ध रहोस: मौलाना मशहूद

कपिलवस्तु, असोज, ७ साउदी अरब देशको ९१औ नेशनल डे को उवसरमा साउदी सरकार र साउदी...

उपाध्यक्ष मौलाना मशहूद र अल्कुफी ले संविधान दिवसको शुभकामना दिदै कार्यन्वयनमा ध्यान दिन आग्रह

कपिलवस्तु, असोज ३ आज असोज ३ गते अर्थात संविधान दिवस । २०६२,६३ कोे आन्दोलनको राजनीतिक परिवर्तपछि दोस्रो संविधान सभा...

चाइना उइगर मुस्लिम समुदाय माथि दमन गरि रहेको : प्रवक्ता अकरम पठान

कृष्णनगर/कपिलवस्तु भाद्र २७ जनता समाजवादी पार्टी नेपाल कृष्णनगर नगरसमितीको प्रथम पुर्ण बैठक शुद्धिकरण तथा जनजागरण...

नदिम अरशद इदरीसी द्वारा हरितालिका तिजको शुभकामना व्यक्त

कृष्णनगर, भाद्र २४ कपिलवस्तु जिल्लाको कृष्णनगर बस्ने जुझारू, कर्मठ, इमानदार, सेवाको भावना भएको, मानवतावादी व्यक्तित्व भएका युवा नेता...

Recent Comments