Home जिल्ला समाचार जनमोर्चा विजयनगरको भेला सम्पन्न

जनमोर्चा विजयनगरको भेला सम्पन्न

२० मंसिर कपिलवस्तु-
राष्ट्रिय जनमोर्चा विजयनगर गाउँपालिकाको भेला सम्पन्न भएको छ ।गोपाल सुनारको अध्यक्षतामा भएको भेलाले १५ सदस्यिय नयाँ कार्यसमिति गठन गरेको हो । भेलाले उपाध्यक्ष पतेस्वरी यादव,सचिवमा गोविन्द परिवार, सह सचिव प्रभु यादव र कोषाध्याक्षमा राम समारे धोबीलाई चयन गरेको छ ।


यस्तै सदस्यहरूमा रमसेवाक कोरी, हिराराल तेली , उदय राज चौधरी, पृथिबी राज लोहार, सोमना रहिदास, सूर्य बहादुर जिसी, मनिषा कोरी, धनिराम खटिक चयन हुनु भएको हो ।यसैगरी समितीको सल्लाहाकारमा नागराज योगी, खदेरू पासी, र पशुपति जयसपाललाई चयन गरेको छ ।भेला पछिको बैठकले गाउँपालिकाको ७ वटै वडामा कमिटी गठन गरी, सबै वडामा पौष महिना भित्र भेला गर्ने निर्णय समेत गरेको छ ।

यसैगरी मंसिर २५ गते गाउँपालिका स्तरीय प्रशिक्षणका लागि कार्यसमितीलाई जिम्मेवारी दिइएको छ ।भेलालाई राष्ट्रिय जनमोर्चा जिल्ला कोषाध्याक्ष चेट नारायण खनाल, राष्ट्रिय जनमोर्चा जिल्ला सल्लाहाकार तथा अखिल नेपाल ट्रेड युनियन महासंघ आगन्तुक केन्द्रीय सदस्य तथा जिल्ला अध्यक्ष केर सिंह अदै ,अखिल नेपाल यातायात मजदुर संघ कपिलवस्तु जिल्ला अध्यक्ष नागराज योगी, तराई मधेश जनवादी मोर्चा विजय नगरका अध्यक्ष खडेरु पसी, राष्ट्रिय जनमोर्चा, विजयनगर गाउपालिका वडा नं १ का अध्यक्ष प्रभु यादवले सम्वोधन गर्नु भएको थियो ।भेलामा राष्ट्रिय जनमोर्चाले लिएको नीति कार्यक्रम सही भएको अहिले जनताले बुझ्दै गएको गएको भन्दै राष्ट्रिय जनमोर्चा प्रति जनताको आकर्षण बढेको बताएका थिए ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

कपिलवस्तुमा कोरोना संक्रमितको संख्या निरन्तर घटदै

१ सय ५९ जना सकृय संक्रमित कपिलवस्तु ५ असारकपिलवसतुमा सकृय कोरोना सक्रमितको सख्या निरनतर घटदै गएको छ । स्वास्थ्य कार्यालय अनुसार शनिवार...

दोस्रो लहरमा रुपन्देहीमा ३१९ संक्रमितको मृत्यु, ।।

३० देखि ४९ वर्ष समूहका मात्रै २९ प्रतिशत ।।असार ५, भैरहवा–रुपन्देहीमा कोरोना भाइरस संक्रमणबाट हाल सम्म ४७६ जना कोरोना संक्रमितको मृत्यु भएको...

नेविसंघ र तरुण दल विपन्नको सहयोगमा जुट्दै ।।

५ असार कपिलवस्तु ।विपद् होस या अन्य समस्या समुदायमा देखिन साथ नेविसंघ र नेपाल तरुण दलका प्रतिनिधि समुदायमा पुने गर्दछन् ।विश्वभर...

प्रांगारिक खेती प्रर्बद्धन गर्न वाणगंगा २ का महिला कृषक समूहलाई उपकरण हस्तान्तरण ।।

पार्बती आचार्य कपिलवस्तु, ५ असार ।बाणगंगा नगरपालिका वडा नं. २ गोबडीहवास्थित ज्योती महिला कृषक समूहमा सञ्चालन भैरहेको...

Recent Comments