Home जिल्ला समाचार पत्रकारको नाममा आचार संहिता बिपरित काम गर्नेलाई महासंघले कडा कारबाहि गर्ने

पत्रकारको नाममा आचार संहिता बिपरित काम गर्नेलाई महासंघले कडा कारबाहि गर्ने

कपिलवस्तु ३ पुस ।
नेपाल पत्रकार महासंघ कपिलवस्तुले पत्रकारको नाममा आचार संहिता बिपरित काम गर्नेलाई कडा कारबाहि गर्ने भएको छ । पत्रकारको नाम लिएर कहि कतै गलत काम गरेको तथ्य सहित लिखित उजुरी आएमा संबन्धित पत्रकारको साधारण सदस्य नरहने गरि कारवाहि गरिने कठोर निर्णय गरिएको छ । संघको विहिवार तौलिहवा आफ्नै भवनमा बसेको बैठकले उक्त कुराको निर्णय गरेको हो ।


मर्यादित पेशाको गरिमा बढाउनु पर्ने , सहि सुचना जनतालाई दिनु पर्ने , शान्ति कायम गर्ने सन्देश , सुचना र ज्ञानमुलक समाचार जनसमक्ष पस्किनु पर्ने संघका अध्यक्ष डिलाराम भुषालले बताउनु भयो । पत्रकारीतामा मेहनत र अध्ययन गर्नेका लागि पारिश्रमिक राम्रो भएको जनाउदै अध्यक्ष भुषालले पत्रकारको नाममा काम नगर्ने पारिश्रमिक छैन भन्दै झोला बोकेर हिड्ने , आचारसंहिता बिपरित काम गर्नेले अरु पेशा व्यवसाय गरेर बस्नु पर्ने स्पष्ट पार्नु भयो । साथै महासंघमा सदस्यताको शुद्धिकरण गरिने समेत उहाँले बताउनु भयो ।

वैठकले संघको साधारण सभा यहि आउदो पुष २८ गते गर्ने निर्णय गरेको छ । त्यस्तै गरि महासंघको बाणगंगा ८ मा रहेको नवनिर्मित सुचना केन्द्रको भवन यहि पुष ७ गते विहान ८ वजे संघका केन्द्रिय अध्यक्ष गोबिन्द आचार्यद्धारा उद्घाटन गरिने भएको छ । उक्त कार्यक्रममा संघका सबै सदस्यहरुलाई सहभागी हुन बैठकले आग्रह गरेको छ । वैठकको सञ्चालन संघका सचिव हरि अधिकारीले गर्नु भएको थियो ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

राष्ट्रीय मदरसा संघ नेपाल द्वारा ईद उल अज़हां(बकरा ईद)को शुभकामना व्यक्त

कृष्णनगर, कपिलवस्तु मुस्लिम धर्मावलंबी हरूले मनाउने महत्वपूर्ण चाड बकर इदको उपलक्ष्यमा राष्ट्रीय मदरसा संघ नेपालका...

बकर इदमा सार्वजनिक बिदा दिने मन्त्रिपरिषद्को निर्णयको राष्ट्रीय मदरसा संघ द्वारा स्वागत

कृष्णनगर, कपिलवस्तु सरकारले साउन ६ गते सार्वजनिक बिदा दिएको छ। सोमबार बसेको मन्त्रिपरिषद्को बैठकले मुस्लिम...

मर्कजे अहले सुन्नत दरगाहें आला हजरत बरेलीको सहयोगले नेपालको गरिब परिवारमा राहत वितरण

कृष्णनगर/कपिलवस्तु कपिलवस्तुको कृष्णनगरमा रहेको अल जामियातुल बरकातिया लिलबनातमा कृष्णानगर नगरपालिका कोरोना प्रभावित गरिब पीड़ित असहाय...

Recent Comments