Home जिल्ला समाचार पत्रकारको नाममा आचार संहिता बिपरित काम गर्नेलाई महासंघले कडा कारबाहि गर्ने

पत्रकारको नाममा आचार संहिता बिपरित काम गर्नेलाई महासंघले कडा कारबाहि गर्ने

कपिलवस्तु ३ पुस ।
नेपाल पत्रकार महासंघ कपिलवस्तुले पत्रकारको नाममा आचार संहिता बिपरित काम गर्नेलाई कडा कारबाहि गर्ने भएको छ । पत्रकारको नाम लिएर कहि कतै गलत काम गरेको तथ्य सहित लिखित उजुरी आएमा संबन्धित पत्रकारको साधारण सदस्य नरहने गरि कारवाहि गरिने कठोर निर्णय गरिएको छ । संघको विहिवार तौलिहवा आफ्नै भवनमा बसेको बैठकले उक्त कुराको निर्णय गरेको हो ।


मर्यादित पेशाको गरिमा बढाउनु पर्ने , सहि सुचना जनतालाई दिनु पर्ने , शान्ति कायम गर्ने सन्देश , सुचना र ज्ञानमुलक समाचार जनसमक्ष पस्किनु पर्ने संघका अध्यक्ष डिलाराम भुषालले बताउनु भयो । पत्रकारीतामा मेहनत र अध्ययन गर्नेका लागि पारिश्रमिक राम्रो भएको जनाउदै अध्यक्ष भुषालले पत्रकारको नाममा काम नगर्ने पारिश्रमिक छैन भन्दै झोला बोकेर हिड्ने , आचारसंहिता बिपरित काम गर्नेले अरु पेशा व्यवसाय गरेर बस्नु पर्ने स्पष्ट पार्नु भयो । साथै महासंघमा सदस्यताको शुद्धिकरण गरिने समेत उहाँले बताउनु भयो ।

वैठकले संघको साधारण सभा यहि आउदो पुष २८ गते गर्ने निर्णय गरेको छ । त्यस्तै गरि महासंघको बाणगंगा ८ मा रहेको नवनिर्मित सुचना केन्द्रको भवन यहि पुष ७ गते विहान ८ वजे संघका केन्द्रिय अध्यक्ष गोबिन्द आचार्यद्धारा उद्घाटन गरिने भएको छ । उक्त कार्यक्रममा संघका सबै सदस्यहरुलाई सहभागी हुन बैठकले आग्रह गरेको छ । वैठकको सञ्चालन संघका सचिव हरि अधिकारीले गर्नु भएको थियो ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

अक्सिजन नपाएर अस्पतालमै ८ संक्रमितको मृत्यु

30 वैशाख, बुटवल । रुपन्देहीका अस्पतालमा उपचाररत ८ जना कोरोना संक्रमितको अक्सिजन नपाएर मृत्यु...

बैशाख ३० मा रमजान र ३१ शुक्रवारका दिन ईद उल फितर मनाइने: राष्ट्रीय मदरसा संघ नेपाल

२९, बैशाख, कपिलवस्तु आज नेपालको कुनै पनि भागमा चन्द्रमा देखिएन न त छिमेकी...

कपिलवस्तुमा जेष्ठ १० सम्म निषेधाज्ञा

२०७८ बैशाख २९ , कपिलवस्तु कपिलवस्तुमा बैशाख ३१ गतेसम्मको निषेधाज्ञा (लकडाउन) जेष्ठ १० सम्म थप हुने भएको छ...

तौलिहवा अस्पतालमा आउने अक्सिजन हाईज्याक, उपचाररत ५५ जनाको जीवन रक्षा गर्न अधिकारकर्मीको माग

कपिलवस्तु २८ बैशाख । कपिलवस्तु अस्पताल तौलिहवामा नियमित रुपमा आउने गरेको ५० सिलिण्डर अक्सिजन रुपन्देही प्रशासनको आदेशमा हाई ज्याक...

Recent Comments