Home जिल्ला समाचार पत्रकार महासंघ कपिलवस्तुको भवन उद्धघाटन

पत्रकार महासंघ कपिलवस्तुको भवन उद्धघाटन

पुष ७ कपिलवस्तु ।
नेपाल पत्रकार महासंघ जिल्ला शाखा कपिलवस्तुले निर्माण गरेको शाखाको भवन आज औपचारीक उद्धघाटन गरिएको छ । कपिलवस्तुको वाणगंगा नगरपालिका वडा नम्बर ८ स्थित बोडउँमा निर्माण सम्पन्न भवनको नेपाल पत्रकार महासंघका केन्द्रिय अध्यक्ष गोबिन्द आचार्यले उद्ध्घाटन गर्नुभएको हो । भवन उद्धघाटन गर्दै अध्यक्ष आचार्यले पत्रकारहरुको एकताबद्ध गराउने अभियानमा नेपाल पत्रकार महासंघ क्रियाशिल रहेको बताउनुभयो ।


उहाँले कपिलवस्तु शाखाले पत्रकारीता जगतमा देखाएको सक्रियताकै कारण आज आफ्नै भवन छोटो समयमा बन्न पुगेको बताउनुभयो । त्यस्तै उहाँले सबै पत्रकारहरु अटाउने साझा घर नेपाल पत्रकार महासंघ भएको भन्दै देशको विषम परिस्थितिमा बढो संयम र सजगताका साथ आफ्नो कलम चलाउन पनि उहाँले आग्रह गर्नुभएको छ ।
अन्य जिल्लामा पत्रकार महासंघले आफ्नो जग समेत बसाल्न नसकिरहेका बेला कपिलवस्तु शाखाले देखाएको सक्रियताले जिल्लामा पत्रकारीताको जग बलियो बनेको पनि उहाँले बताउनुभयो ।

नवनिर्मित भवनको उद्धघाटन सँगै सोही भवनमा नेपाल पत्रकार महासंघ जिल्ला शाखा कपिलवस्तुले पहिलो पटक जिल्लाका क्रियाशिल पत्रकारहरुका लागि पत्रकार आचारसंहिता विषयक एक अन्र्तक्रिया कार्यक्रम पनि सम्पन्न गरेको छ । अन्र्तक्रियामा प्रेस काउन्सिल नेपालका प्रशासकिय प्रमूख झबिन्द्र भुसालले पत्रकारको आफ्रनै आचारसंहिता भएको भन्दै सोही अनुसार पत्रकारीतामा आगडि बढ्ना कपिलवस्तुका पत्रकारहरुलाई आग्रह गर्नुभएको छ । उहाँले देशको वर्तमान परिस्थितलाई समाचार बनाउँदा धेरैखाले त्रुटि हुन सक्नै भन्दै निश्पक्ष र तथ्यपरक विषयवस्तुलाई मात्रै उठाउन अनुरोध गर्नुभयो ।

कार्यक्रममा नेपाल पत्रकार महासंघ जिल्ला शाखा कपिलवस्तुका अध्यक्ष डिलाराम भुषालको अध्यक्षता सहित केन्द्रीय सदस्य वसन्त गिरी, वडा अध्यक्ष गुणनिधी भुसाल, प्रेस युनियनका जिल्ला सभापती गोपाल भन्डारी लगाएतको आतिथ्यता रहेको थियो ।

आज उद्धघाटन गरिएको शाखाको भवन कुल चालीस लाखको लागतमा निर्माण सम्पन्न भएको शाखाले जनाएको छ । भवनको तेस्रो तल्ला सम्म बनाउने योजना रहेको साखा अध्यक्ष डिलाराम भुसालले बताउनु भयो ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

राष्ट्रीय मदरसा संघ नेपाल द्वारा ईद उल अज़हां(बकरा ईद)को शुभकामना व्यक्त

कृष्णनगर, कपिलवस्तु मुस्लिम धर्मावलंबी हरूले मनाउने महत्वपूर्ण चाड बकर इदको उपलक्ष्यमा राष्ट्रीय मदरसा संघ नेपालका...

बकर इदमा सार्वजनिक बिदा दिने मन्त्रिपरिषद्को निर्णयको राष्ट्रीय मदरसा संघ द्वारा स्वागत

कृष्णनगर, कपिलवस्तु सरकारले साउन ६ गते सार्वजनिक बिदा दिएको छ। सोमबार बसेको मन्त्रिपरिषद्को बैठकले मुस्लिम...

मर्कजे अहले सुन्नत दरगाहें आला हजरत बरेलीको सहयोगले नेपालको गरिब परिवारमा राहत वितरण

कृष्णनगर/कपिलवस्तु कपिलवस्तुको कृष्णनगरमा रहेको अल जामियातुल बरकातिया लिलबनातमा कृष्णानगर नगरपालिका कोरोना प्रभावित गरिब पीड़ित असहाय...

Recent Comments