Home Breaking News काग्रेंसको पहिलो प्राथमिकता संविधानको रक्षा : डा. शसांक कोईराला

काग्रेंसको पहिलो प्राथमिकता संविधानको रक्षा : डा. शसांक कोईराला

१६ पुष, कपिलवस्तु ।
संविधानको रक्षा गर्नु नै नेपालि काग्रेंसको पहिलो प्राथमिकता रहेको माहमन्त्री शसांक कोईरालाले बताउनु भएको छ । कपिलवस्तुको चार नम्बर स्थीत श्री पेच रिसोर्टमा भएको नेपाल प्रेस युनियन कपिलवस्तु साखाको पत्रकार सम्मेलनमा उहाँले यस्तो बताउनु भएको हो ।

नेपाली कांग्रेस र उसका भातृसंस्थाको आज ४५औं राष्ट्रिय एकता तथा मेलमिलाप दिवसको अवसरमा कपिलवस्तु आउनु भएका कोईरालाले नेपालि काग्रेंसले गरेको विरोध कार्यक्रमहरु जतिपनि छन् यसले संविधानको रक्षा लागि मात्र भएको जानकारी दिनु भयो ।

नेपालि काग्रेंस कत्ति पनि डराउने वाला छैन चुनावको डटेर सामना गर्छ उहाले भन्नु भयो । त्यस्तै कार्यक्रमा बोल्दै कोईराललाले आउदो चुनावमा नेपालि कागे्रंस पहिलो पाटि हुने दाबि गर्नु भयो । अहिले भएको सदन विघटनको बिरोध गर्नुको कारण संविधान माथि कुठाराघात भएको र त्यसको संरक्षण गर्ने कर्तव्य नेपालि काग्रेंसको भएको उहाँको भनाई छ ।

काँग्रेसले ७० बर्ष देखी चाहना राखेको र शुसिल कोईरालाको पालामा बनेकाले समेत संबिधानको रक्षालाई पार्टीले पहिलो प्राथमिकतामा राखेको उहाँले स्पष्ट पार्नु भयो । निर्वाचन कहिले हुने एकिन नभए पनि आउदो निर्वाचनमा काँग्रेस एक्लै जनता माझ जानु पर्नेमा उहाँले जोड दिनु भयो । अहिले जनताका बिच काँग्रेसको राम्रो माहोल बनेको कोईरालाको बुझाई छ । कम्युनिष्ट पार्टीको चुनाव चिन्हकै बिवादका कारण समेत बैशाखमा भने निर्वाचन हुन सक्ने अवस्था नभएको उहाँले बताउनु भयो । चुनाव जहिले भए पनि काँग्रेस एक ढिक्का भएर चुनावमा जाने वहाँको प्रतिक्रिया थियो । प्रेस युनीयनका जिल्ला सभापति गोपाल भण्डारीको अध्यक्षतामा सम्पन्न पत्रकार सम्मेलनमा काँग्रेसका केन्द्रिय नेता मिनेन्द्र रिजाल, दिपक गिरी, गुरु घिमिरे, अतहर कमाल र काँग्रेस जिल्ला सभापति सुरेन्द्रराज आचार्य लगायतको सहभागीता रहेको थियो ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

राष्ट्रीय मदरसा संघ नेपाल द्वारा ईद उल अज़हां(बकरा ईद)को शुभकामना व्यक्त

कृष्णनगर, कपिलवस्तु मुस्लिम धर्मावलंबी हरूले मनाउने महत्वपूर्ण चाड बकर इदको उपलक्ष्यमा राष्ट्रीय मदरसा संघ नेपालका...

बकर इदमा सार्वजनिक बिदा दिने मन्त्रिपरिषद्को निर्णयको राष्ट्रीय मदरसा संघ द्वारा स्वागत

कृष्णनगर, कपिलवस्तु सरकारले साउन ६ गते सार्वजनिक बिदा दिएको छ। सोमबार बसेको मन्त्रिपरिषद्को बैठकले मुस्लिम...

मर्कजे अहले सुन्नत दरगाहें आला हजरत बरेलीको सहयोगले नेपालको गरिब परिवारमा राहत वितरण

कृष्णनगर/कपिलवस्तु कपिलवस्तुको कृष्णनगरमा रहेको अल जामियातुल बरकातिया लिलबनातमा कृष्णानगर नगरपालिका कोरोना प्रभावित गरिब पीड़ित असहाय...

Recent Comments