Home जिल्ला समाचार जेष्ठ नगरिकलाई न्यानो सल वितरण

जेष्ठ नगरिकलाई न्यानो सल वितरण

१७ पुष, कपिलवस्तु
वाणगंगा नगरपालिका वडा नं ७ का वडा अध्यक्ष विष्णु गिरिले जेष्ठ नगरिकलाई न्यानो कपडा वितरण गरेर उल्लेखनीय कार्य गरेको संविधान सभा सदस्य बलराम अधिकारीले बताउनुभयो । ७० वर्षभन्दा माथिका जेष्ठ नागरिकहरुलाई सम्मान कार्यक्रममा उहाँले समाजमा गरेका राम्रा कामको छाप पछि सम्म पर्ने भएकाले यस्तै उल्लेखनीय कार्य गर्न जरुरी रहेको स्पष्ट पार्नुभएको हो । केपी ओली नेतृत्वको सरकार आएपछि विकास निर्माणको कामले फड्को मारेको तर्क गर्दै सीमा मिचिने र नाकाबन्दी कहिल्यै नहुने समेत संविधान सभा सदस्य अधिकारीले दावी गर्नुभयो ।
कार्यक्रममा वाणगंगा नगरपालिका वडा नं ७ का वडा अध्यक्ष विष्णु गिरिले भौतिक पूर्वाधारसँगै लक्षित कार्यक्रमले सुखी नेपाली समृद्ध नेपालको सपना साकार हुने बताउनुभयो । उहाँले न्यानो सल वितरण कार्यक्रममा रचनात्मक र सिर्जनात्मक दुवै हिसावले वडालाई नगरकै समृद्ध वडा बनाउने जिकिर गर्नुभयो । स्थानीयको सल्लाह सुझाव अनुसार हिजो, आज कार्य गर्दै आएको र भोलीका दिनहरुमा अगाडी बढ्ने स्पष्ट पार्नुभयो । खारखानीको पिकनिक स्पोर्टको कार्यलाई आगामी हप्ताबाट नै अगाडी बढाउने अध्यक्ष गिरिको भनाई छ । आगामी दिनमा २४५ सुकुम्बासी घर परिवारलाई विद्युत मिटर वितरण गर्ने योजना रहेको बताउँदै नमुना वडा बनाउन आफूले कुनै कसर बाँकी नराख्ने प्रतिवद्धता व्यक्त गर्नुभयो ।
यस्तै नगरका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत गेहेन्द्र बहादुर डाँगीले र समाजसेवी नेत्र गिरीले जीवन यात्रामा मानवले गर्नुपर्ने कर्म वडाले गरेको भन्दै प्रशसा गर्नुभयो ।कार्यक्रममा भत्ता खाइसकेका ७० वर्ष भन्दा माथिका २५० जना जेष्ठ नागरिकहरुलाई न्यानो सल र मास्क वितरण गरिएको थियो । यस्तै गिरिले पत्रकारहरुलाई समेत दोसल्ला ओढाएर सम्मान समेत गर्नुभएको थियो । जेष्ठ नागरिकहरु वडाले गरेको कार्यको प्रशंसा गर्दै गिरिलाई आशिर्वाद समेत दिएका थिए ।

वडा अध्यक्ष विष्णु गिरिको अध्यक्षता रहेको कार्यक्रमको संचालन सचिव कृष्णप्रसाद खनालले गर्नुभएको थियो ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

बुद्धभूमिमा भोली देखि सञ्चालन हुने राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड तथा चौथो मेयर कप खेलकुद प्रतियोगिताको तयारी पुरा

ओम प्रकाश पौडेल । कपिलवस्तु १३ फागुन ।बुद्धभूमि नगरपालिकाको आयोजनामा भोली देखि फागनु...

जनताको जीत भएको छ: मौलाना मशहूद खांं नेपाली

कपिलवस्तु, फाल्गुन १२ नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (नेकपा) कृष्णानगर नगरकमिटी र राष्ट्रीय मदरसा संघ नेपालको संयुक्त...

वाणगंगा स्तरिय डोरीतान संगठन गठन

ओम प्रकाश पौडेल । कपिलवस्तु । १२ फागुन । कपिलवस्तु डोरीतान संघको आयोजनमा वाणगंगा नगरस्तरिय...

१३ दिनभित्र संसद बोलाउन सर्वोच्चको आदेश

प्रतिनिधिसभा पुनर्स्थापना काठमाडाैं : सर्वोच्च अदालतले प्रतिनिधिसभा पुनर्स्थापना गर्ने फैसला गरेको छ। प्रधानन्यायाधीश चोलेन्द्रशमशेर जबरा...

Recent Comments