Home समाचार नेकपा विभाजनको असर स्थानीय सरकारमा समेत : गाउँपालिका उपाध्यक्षले नदिएको राजीनामा स्वीकृत

नेकपा विभाजनको असर स्थानीय सरकारमा समेत : गाउँपालिका उपाध्यक्षले नदिएको राजीनामा स्वीकृत

१९ पुस, हेटौंडा ।
सत्तारुढ नेकपा विभाजनको असर स्थानीय सरकारमा समेत देखिएको छ ।मकवानपुरको मनहरी गाउँपालिकाका अध्यक्ष र उपाध्यक्ष, पार्टीको दुई समूहमा लागेका छन् र, अध्यक्ष एकराज उप्रेतीले उपाध्यक्ष मनिला विष्टको राजीनामा स्वीकृत भएको जानकारी दिएका छन् ।उपाध्यक्ष विष्टले राजीनामा दिएको दाबी गर्दै शुक्रबार बसेको गाउँ कार्यपालिका बैठकले राजीनामा स्वीकृत गरेको अध्यक्ष उप्रेतीले जानकारी दिए ।
तर, उपाध्यक्ष विष्टले भने आफूले राजीनामा नै नदिएको बताएकी छन् । विष्टले भनिन्, ‘मैले राजीनामा दिएकै छैन । राजीनामा दिएको भन्नु भ्रमपूर्ण छ, यसमा सत्यता छैन ।’उप्रेती र बिष्ट दुवै पूर्वएमालेबाट निर्वाचित हुन् । उपाध्यक्ष विष्टले कर्मचारी हाबी भएको, सुशासन कायम हुन नसकेको भन्ने गुनासो गर्दै आएकी थिइन् । त्यसैबीच उपाध्यक्ष विष्टले मंसिर २९ मा राजीनामा दिएको चर्चा चल्यो ।पुस १ मा बसेको गाउँ कार्यपालिकाको बैठकले पनि उपाध्यक्ष विष्टले राजीनामा दिएको भन्ने समाचारमा सत्यता नरहेको र भ्रमपूर्ण हल्लाप्रति ध्यानाकर्षण भएको निर्णय गरेको थियो ।
बैठकको निर्णयपछि पुस २ मा बक्तव्य जारी गरेरै उपाध्यक्ष विष्टको राजीनामाबारे भ्रममा नपर्न आग्रह गरिएको थियो ।तर प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले ५ गते संसद विघटन गरेर मध्यावधि निर्वाचन घोषणा गरेपछि नेकपा फुट्यो ।अध्यक्ष उप्रेती ओली समूहमा लागे ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

अक्सिजन नपाएर अस्पतालमै ८ संक्रमितको मृत्यु

30 वैशाख, बुटवल । रुपन्देहीका अस्पतालमा उपचाररत ८ जना कोरोना संक्रमितको अक्सिजन नपाएर मृत्यु...

बैशाख ३० मा रमजान र ३१ शुक्रवारका दिन ईद उल फितर मनाइने: राष्ट्रीय मदरसा संघ नेपाल

२९, बैशाख, कपिलवस्तु आज नेपालको कुनै पनि भागमा चन्द्रमा देखिएन न त छिमेकी...

कपिलवस्तुमा जेष्ठ १० सम्म निषेधाज्ञा

२०७८ बैशाख २९ , कपिलवस्तु कपिलवस्तुमा बैशाख ३१ गतेसम्मको निषेधाज्ञा (लकडाउन) जेष्ठ १० सम्म थप हुने भएको छ...

तौलिहवा अस्पतालमा आउने अक्सिजन हाईज्याक, उपचाररत ५५ जनाको जीवन रक्षा गर्न अधिकारकर्मीको माग

कपिलवस्तु २८ बैशाख । कपिलवस्तु अस्पताल तौलिहवामा नियमित रुपमा आउने गरेको ५० सिलिण्डर अक्सिजन रुपन्देही प्रशासनको आदेशमा हाई ज्याक...

Recent Comments