Home समाचार नेकपा विभाजनको असर स्थानीय सरकारमा समेत : गाउँपालिका उपाध्यक्षले नदिएको राजीनामा स्वीकृत

नेकपा विभाजनको असर स्थानीय सरकारमा समेत : गाउँपालिका उपाध्यक्षले नदिएको राजीनामा स्वीकृत

१९ पुस, हेटौंडा ।
सत्तारुढ नेकपा विभाजनको असर स्थानीय सरकारमा समेत देखिएको छ ।मकवानपुरको मनहरी गाउँपालिकाका अध्यक्ष र उपाध्यक्ष, पार्टीको दुई समूहमा लागेका छन् र, अध्यक्ष एकराज उप्रेतीले उपाध्यक्ष मनिला विष्टको राजीनामा स्वीकृत भएको जानकारी दिएका छन् ।उपाध्यक्ष विष्टले राजीनामा दिएको दाबी गर्दै शुक्रबार बसेको गाउँ कार्यपालिका बैठकले राजीनामा स्वीकृत गरेको अध्यक्ष उप्रेतीले जानकारी दिए ।
तर, उपाध्यक्ष विष्टले भने आफूले राजीनामा नै नदिएको बताएकी छन् । विष्टले भनिन्, ‘मैले राजीनामा दिएकै छैन । राजीनामा दिएको भन्नु भ्रमपूर्ण छ, यसमा सत्यता छैन ।’उप्रेती र बिष्ट दुवै पूर्वएमालेबाट निर्वाचित हुन् । उपाध्यक्ष विष्टले कर्मचारी हाबी भएको, सुशासन कायम हुन नसकेको भन्ने गुनासो गर्दै आएकी थिइन् । त्यसैबीच उपाध्यक्ष विष्टले मंसिर २९ मा राजीनामा दिएको चर्चा चल्यो ।पुस १ मा बसेको गाउँ कार्यपालिकाको बैठकले पनि उपाध्यक्ष विष्टले राजीनामा दिएको भन्ने समाचारमा सत्यता नरहेको र भ्रमपूर्ण हल्लाप्रति ध्यानाकर्षण भएको निर्णय गरेको थियो ।
बैठकको निर्णयपछि पुस २ मा बक्तव्य जारी गरेरै उपाध्यक्ष विष्टको राजीनामाबारे भ्रममा नपर्न आग्रह गरिएको थियो ।तर प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले ५ गते संसद विघटन गरेर मध्यावधि निर्वाचन घोषणा गरेपछि नेकपा फुट्यो ।अध्यक्ष उप्रेती ओली समूहमा लागे ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

बुद्धभूमिमा भोली देखि सञ्चालन हुने राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड तथा चौथो मेयर कप खेलकुद प्रतियोगिताको तयारी पुरा

ओम प्रकाश पौडेल । कपिलवस्तु १३ फागुन ।बुद्धभूमि नगरपालिकाको आयोजनामा भोली देखि फागनु...

जनताको जीत भएको छ: मौलाना मशहूद खांं नेपाली

कपिलवस्तु, फाल्गुन १२ नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (नेकपा) कृष्णानगर नगरकमिटी र राष्ट्रीय मदरसा संघ नेपालको संयुक्त...

वाणगंगा स्तरिय डोरीतान संगठन गठन

ओम प्रकाश पौडेल । कपिलवस्तु । १२ फागुन । कपिलवस्तु डोरीतान संघको आयोजनमा वाणगंगा नगरस्तरिय...

१३ दिनभित्र संसद बोलाउन सर्वोच्चको आदेश

प्रतिनिधिसभा पुनर्स्थापना काठमाडाैं : सर्वोच्च अदालतले प्रतिनिधिसभा पुनर्स्थापना गर्ने फैसला गरेको छ। प्रधानन्यायाधीश चोलेन्द्रशमशेर जबरा...

Recent Comments