Home जिल्ला समाचार अधिवेशनको मिती नजिकीए सगै व्यसायिहरुको दौडधुप ।।

अधिवेशनको मिती नजिकीए सगै व्यसायिहरुको दौडधुप ।।

ओम प्रकाश पौडेल कपिलबस्तु माघ १४ गते
यही माघ २३ र २४ गते सम्पन्न हुन गइरहेको कपिलबस्तु उद्योग बाणिज्य सघंको अधिवेशनको मिती नजिकीए सगै नया नेतृत्वका लागि व्यसायिहरुको दौडधुप बढेको छ । व्यवसायिहरु इतिवेला बजार पसल तथा उद्योग बाणिज्य सघंको कार्यालयमा नया नेतृत्व चयनको विषयमा आपसी छलफलमा व्यस्त छन् । आसन्न अधिवेशनमा कसलाई नेतृत्वमा लैजांदा व्यवसायिहरुको पक्षमा धेरै लाभ मिल्छ भन्ने विषयमा व्यवसायिहरु बिच चर्चा चुलिएको छ । अधिवेशनको लागि कपिलबस्तु उद्योग बाणिज्य सघंले भने सके सम्म सर्वसम्मत नेतृत्व ल्याउने प्रयास जारी रहेको अध्यक्ष उमानाथ पौडेलले बताउनुभयो ।
बाईटः
हाल सम्म मुख्य गरी नेकपा सर्मथित टोपनारायण बेल्बासेको र कांग्रेस सर्मथित अध्यक्ष पदका लागि दोलकराम घिमिरेको नाम चर्चामा छ । चर्चा सुरु भएसंगै नेतृत्व हुत्याउने दाउमा अप्रत्यक्ष रुपमा दुबै समुह लागि रहेका छन् । अध्यक्षका प्रत्यासी टोपनारायण बेल्बासेले आफुहरु सकेसम्म सर्वसम्मत नेतृत्व चयनको कोशिसमा रहेको र निर्वाचनमै जान परेपनि व्यवसायिको हक हितको लागि सबै व्यवसायिको साथ आफुलाई रहने बताउनुभयो । उहाले विगत देखि नै व्यवसायिहरुको हक हितमा त्याग गरेकाले समपुर्ण व्यवसायिहरुले आफुलाई साथ दिने दाबी गर्नुभयो ।
उता अर्का प्रत्यासी घिमिरेले भने यसपालिको अधिवेशनमा सबै व्यवसायिको समर्थन आफुलाई रहेकोले कोही अर्को नेतृत्वमा आउनै नसक्ने दाबी गर्नु भयो । माघ १५ गते विहिबार सांझ सम्म सदस्यता नविकरणको समय सिमा तिकिएको छ भने बस्तुगत र यसोसिएट तर्फ नया सदस्यता दर्ता पनि भोली सम्म मात्र खुला गरिएको संघले जनाएको छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

नेपाली महिलाको कपडा च्यातिदिएपछि सिमामा प्रदर्शन

भैरहवा २० फागुन ।  हिजो साझ भारतीय सिमा सुरक्षा बलका प्रहरीले स्थानीय महिलाको कपडा च्यातिदिएपछि नेपाल भारत...

सन्धिखर्क नगरपालिकाले कृषकलाई बिना धितो कृषि ऋण प्रदान गर्ने ।।

अर्घाखाँची १९ फागुनसन्धिखर्क नगरपालिकाले व्यावसायिक कृषि गर्ने कृषकहरुलाई बिना धितो सुलभ ब्याजदरमा कृषि ऋण प्रदान गर्ने भएको छ । विदेशबाट फर्किएका र...

अमेरिका र मेक्सिकोको सीमा क्षेत्रमा दुर्घटनामा १३को मृत्यु

काठमाडौ :  अमेरिका र मेक्सिकोको सीमा क्षेत्रमा भएको एक सवारी दुर्घटनामा कम्तिमा १३ जनाको मृत्यु भएको छ।उनीहरुमध्ये १०...

म्यानमारमा सुरक्षाफौजको गोली लागेर ३८ जनाको मृत्यु

काठमाडौं :  म्यानमारमा लोकतन्त्रमाथि कू गरेको सैनिक शासक क्रुर बन्दै गएको छ। प्रजातन्त्रका पक्षमा सहभागी प्रदर्शनकारीमाथि सुरक्षा फौजले गरेको...

Recent Comments