Home जिल्ला समाचार वाणगंगा सामुदायिक पुस्तकालयको चौथो साधारण सभा स्रष्टा सम्मान कार्यक्रम ।।

वाणगंगा सामुदायिक पुस्तकालयको चौथो साधारण सभा स्रष्टा सम्मान कार्यक्रम ।।

ओम प्रकाश पौडेल,

कपिलवस्तु, १९ माघ।
वाणगंगा सामुदायिक पुस्तकालयको चौथो साधारण सभा स्रष्टा सम्मान कार्यक्रम कपिलवस्तु उद्योग वाणिज्य संघको सभाहल ४ नम्बर जितपुरमा आज सम्पन्न भएको छ । पुस्तकालयका अध्यक्ष दीलिप कार्कीको अध्यक्षतामा सम्पन्न कार्यक्रममा यस क्षेत्रमा क्रियाशिल साहित्यिक स्रस्टाहरु तथा शैक्षिक व्यक्तित्वहरुको उल्लेख्य सहभागीता रहेको थियो ।
कार्यक्रममा सामाजिक विकास डिभिजन कार्यालय कपिलवस्तुको प्रमुख नरेन्द्र बेल्वासेको प्रम्ुख आतिथ्यता, राष्ट्रिय गुरुकूल शिक्षा परिषदका सल्लाहकार सदस्य छन्दवादी साहित्य समाज केन्द्रिय संरक्षक तथा पूर्व केन्द्रिय सदस्य ऋषि केशब भारद्धाज, अर्घाखाँचीको मालारानी गाउँपालिकाका प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत तथा पुस्तकालयका संस्थापक विष्णु घर्ति भनभनेली, साहित्यकार हरिराज शर्मा, कपिलवस्तु उद्योग वाणिज्य संघका वरिष्ट उपाध्यक्ष रुक बहादुर भुषाल, कपिलवस्तु नागरिक समाजका अध्यक्ष दोलख बहादुर पछाई लगायतको आतिथ्यता तथा सचिव धर्मराज घिमिरेको सञ्चालनमा कार्यक्रम सम्पन्न भएको आयोजकले जनाएको छ । कार्यक्रममा विभिन्न श्रष्टाहरुलाई सम्मान समेत गरिएको थियो । साहित्यकार पार्वती शर्मा र पुस्तकालयका सुभचिन्तक सहयोगी राधीका आचार्यलाई पनि सम्मान गरिएको हो ।
साथै भेलाले नयाँ कार्यसमिति समेत चयन गरेको छ । जस्को अध्यक्षमा पुनः दिलिप कार्की, उपाध्यक्षमा दोलख बहादुर पछाई, सचिवमाबुद्धि सागर बेल्वासे, कोषाध्यक्षमा चन्द्रकला बर्ताैला, र सदस्यहरुमा कृष्ण खनाल, नाथ्ुराम थारु, राधीका आचार्य लाई चयन गर्ने निर्णय गरेको छ । ११ सदस्यीय समितिको पूर्णताका लागि ४ सदस्य पछि मनोनित गर्ने बताइएको छ ।
यस्तै भेलाले ऋषि केशब भारद्धाजको संयोजकत्वमा ५ सदस्यीय सल्लाहकार समिति समेत चयन गरेको छ । जस्को अन्य सदस्यहरुमा कमल चुँदाली,देवि बहादुर पोख्र्रेल,जानका पन्थी र सागर श्रेष्ठ रहनु भएको छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

कपिलवस्तुको कृष्णनगरमा १११ औं अन्तर्राष्ट्रीय महिला दिवस भव्यताका साथ मनाइयो

कृष्णनगर, फाल्गुन २४ महिला सुरक्षा,सम्मान र रोजगार समृद्ध नेपाल को आधार...

पुरुषबारे महिलाले थाहा पाउनै पर्ने १० रोचक तथ्य

पुरुषहरु बाहिरबाट कठोर स्वभावको हुन्छन् । उनीहरु भित्रबाट निकै नै कोमल पनि हृदयका हुन्छन् । भन्न त धेरैले सजिलै भनिदिन्छन्, ‘मर्दलाई सानो...

इक्वेटोरियल गिनीमा श्रृंखलावद्ध विस्फोट, १७ जनाको मृत्यु

२४ फागुन । मध्य–अफ्रिकी मुलुक इक्वेटोरियल गिनीमा लगातार भएको बम विस्फोटमा १७ जनाको मृत्यु भएको छ। सयौं मानिसहरू घाइते...

सहकारीका माध्यमबाट समाजलाई आर्थिक, सामाजिक र सांस्कृतिक रुपले नै रुपान्तरण गर्नु पर्ने: मन्त्री पौडेल

नेपालगञ्ज २४ फागुन । लुम्बिनी प्रदेशकी भूमि व्यवस्था, कृषि तथा सहकारी मन्त्री आरती पौडेलले विपन्न समुदायको सारथीको रुपमा...

Recent Comments