Home जिल्ला समाचार कपिलबस्तु उद्योग बाणिज्य सघंमा बरिष्ठ उपाध्यक्षमा स्वतन्त्र तर्फबाट भुषालको उम्मेदवारी घोषणा।।

कपिलबस्तु उद्योग बाणिज्य सघंमा बरिष्ठ उपाध्यक्षमा स्वतन्त्र तर्फबाट भुषालको उम्मेदवारी घोषणा।।

ओम प्रकाश पौडेल कपिलबस्तु २२ माघ

यही माघ २३ र २४ गते भोली र पर्सी सम्पन्न हुन गइरहेको कपिलबस्तु उद्योग बाणिज्य सघंको अधिवेशनमा वरिष्ठ उपाध्यक्षमा स्वतन्त्र तर्फबाट रमेशचन्द्र भुषालले उम्मेदवारी घोषणा गर्नु भएको छ । उहाले विगत लामो समय देखि उद्योगी व्यापारीहरुको हितका निम्ती काम गर्दै आई रहेको बताउनुभयो । उद्योगीहरुले आफुलाइ विजयी गराउने आशावादी रहेको जनाउदै नेतृत्वमा आएसंगै व्यवसायि र कार कार्यालय विच रहेको दुरी, अन्तरद्धन्द्धलाई कम गर्दै जाने , घरधनी र भाडामा बस्ने उद्यमीहरु विच रहेको बैमस्यताको स्थितीलाई चिर्दै जाने आफ्नो लक्ष्य रहेको बताउनुभयो । उहाले युवाको प्रतिनिधी उम्मेदवारको रुपमा आफुलाई अगाडी सारेकोले अब युवाहरुले पनि सघंको नेतृत्व पाउनुपर्ने धारण राख्नुभयो ।

भुषाल कांग्रेस निकट व्यवसायि मानिनु हुन्छ । अधिवेशनको मिती नजिकीए सगै नया नेतृत्वका लागि व्यसायिहरुको दौडधुप बढेको छ । व्यवसायिहरु इतिवेला बजार पसल तथा उद्योग बाणिज्य सघंको कार्यालयमा नया नेतृत्व चयनको विषयमा आपसी छलफलमा व्यस्त छन् । आसन्न अधिवेशनमा कसलाई नेतृत्वमा लैजांदा व्यवसायिहरुको पक्षमा धेरै लाभ मिल्छ भन्ने विषयमा व्यवसायिहरु बिच चर्चा चुलिएको छ ।

यस्तै अर्का व्यवसायि नेत्र पाण्डेले पनि सघंको महासचिव पदमा स्वतन्त्र उम्मेदवारी घोषणा गर्नुभएको छ । लामो समय देखि व्यवसायिका हक हितका पक्षमा काम गर्दै आए पनि अवसर नदिए पछि बाध्य भएर स्वतन्त्र उम्मेदवारी घोषणा गर्नुपरेको बताउनुभयो । उहा नेकपा निकट लोकप्रिय व्यवसायि मानिनुहुन्छ । यसरी आसन्न चुनावमा मुख्य गरि नेकपा पक्ष र कांग्रेस पक्ष प्यानल विच मात्रै प्रतिस्प्रर्धा हुने अनुमान गरिएकोमा पछिल्लो समय स्वतन्त्र उम्मेदवारीको घोषणाले प्यानलका उम्मेदवारहरुको मत विभाजित हुने संकेत देखा परेको छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

राष्ट्रीय मदरसा संघ नेपाल द्वारा ईद उल अज़हां(बकरा ईद)को शुभकामना व्यक्त

कृष्णनगर, कपिलवस्तु मुस्लिम धर्मावलंबी हरूले मनाउने महत्वपूर्ण चाड बकर इदको उपलक्ष्यमा राष्ट्रीय मदरसा संघ नेपालका...

बकर इदमा सार्वजनिक बिदा दिने मन्त्रिपरिषद्को निर्णयको राष्ट्रीय मदरसा संघ द्वारा स्वागत

कृष्णनगर, कपिलवस्तु सरकारले साउन ६ गते सार्वजनिक बिदा दिएको छ। सोमबार बसेको मन्त्रिपरिषद्को बैठकले मुस्लिम...

मर्कजे अहले सुन्नत दरगाहें आला हजरत बरेलीको सहयोगले नेपालको गरिब परिवारमा राहत वितरण

कृष्णनगर/कपिलवस्तु कपिलवस्तुको कृष्णनगरमा रहेको अल जामियातुल बरकातिया लिलबनातमा कृष्णानगर नगरपालिका कोरोना प्रभावित गरिब पीड़ित असहाय...

Recent Comments