Home जिल्ला समाचार दोहोरो राजश्व प्रणाली ब्यवसायीका निम्ति बाधक बेल्बासे

दोहोरो राजश्व प्रणाली ब्यवसायीका निम्ति बाधक बेल्बासे


कपिलवस्तु २२ माघ ।
उद्योगी, ब्यवसायीहरु दोहोरो राजश्व प्रणालीका कारण मारमा परेको दावी गर्दै त्यसलाई स्थानिय सरकार मार्फत खारेजीको एजेण्डा उठाउदै अगाडी बढने अध्यक्षका उम्मेद्वार टोपनारायण बेल्बासेले बताउनु भयो । अध्यक्षका उम्मेद्वार बेल्बासेले मूल्य अभिवृद्धि कर (भ्याट) र पानलाई प्रविधिमैत्री बनाई सहज बनाउदै लैजानुपर्नेमा जोड दिदै बजार मूल्यमा समेत एकरुपता कायम गर्ने विषय आगामी योजनामा प्राथमिक

बेल्बासेले खुला सिमानाका कारण एकातिर राज्यको राजश्व ठगी भएको र अर्को तर्फ खास ब्यवसायी मारमा परेको तर्क गर्दै उपभोक्तालाई सही मूल्यमा वस्तु उपलब्ध गराउनु पर्ने विषय आफुहरुको महत्वको विषय रहेको धारणा राख्नु भयो । बेल्बासेले औद्योगिक कोरिडोर निर्माण गर्ने विषय, उद्योगीको राष्ट्रिय, अन्तराष्ट्रिय अवलोकन भ्रमण, क्षमता तथा सिपको विकास, कृषि, पर्यटन, उद्यमको प्रवर्धन, युवा तथा महिला उद्यमी प्रवर्धन जस्ता विषयलाई आफुहरुले निकै महत्वका साथ अगाडी बढाउने धारणा राख्नु भयो ।

त्यस्तै बेल्बासे नेतृत्वको समूहले मेला, महोत्सवलाई समय सापेक्ष उपलब्धिमूलक बनाउने, बजारलाई समय सापेक्ष विविधीकरण गर्ने, ब्यवसायी, घरधनी बीच समन्वय गरी घरवहाल करलाई वैज्ञानिक बनाउदै लैजाने, ब्यवसायिक विमाका लागि अभियान नै संचालन गर्ने र संघको दैनिक सेवालाई चुस्त पार्दै संस्थागत विकासमा विशेष कार्य गर्ने प्रेस पाटीलाई उहाँले जानकारी दिनु भयो । कोभिडबाट आक्रान्त ब्यवसायीलाई राहत र उद्योगमैत्री वातावरण निर्माणका निम्ति आफ्नो नेतृत्वमा प्यानल सार्वजनिक गरिएको अध्यक्षका उम्मेद्वार टोपनारायण बेल्बासेले बताउनु भयो । सफल उद्योगी बेल्बासेलाई नेकपाका दुवै समूहको समर्थन रहेको र ब्यवसायिक क्षेत्रमा प्रभाव राख्नेहरु आफ्नो प्यानलमा रहेको उहाँको दावी छ ।

कपिलवस्तु उद्योग बाणिज्य संघको १४ औं साधारण सभा तथा सातौ अधिवेशन माघ २३ र २४ मा सम्पन्न हुने भएको हो । अध्यक्षका उम्मेद्वार बेल्बासे २०४८ साल देखि निरन्तर ब्यवसायीको पक्षमा आफुलाई उभ्याउदै र संघको स्थापना कालदेखी नै विभिन्न जिम्मेवारीहरु कुशलतापूर्वक सम्पन्न गरेको दावी गर्न भयो ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

कपिलवस्तुमा निषेधाज्ञा अवज्ञा गर्ने १ सय ३ वटा सवारी साधन प्रहरी नियन्त्रणमा ।।

ओम प्रकाश पौडेल । कपिलवस्तु । २४ वैशाख ।निधेषाज्ञा उल्लंघन गर्ने विभिन्न सवारी साधनलाई आज पनि कपिलवस्तु प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ ।...

कपिलवस्तुमा कोरोना संक्रमणबाट थप ५ जनाको मृत्यु ।।

ओम प्रकाश पौडेल । कपिलवस्तु ।कोरोना संक्रमणका कारण कपिलवस्तुमा पछिल्लो २४ घण्टामा थप ५ जनाको ज्यान गएको छ । ज्यान जानेमा कपिलवस्तु...

३ दर्जन वित्तिय सस्थाको एक हप्ता बन्द गर्ने निर्णय

कपिलवस्तु २४ वैशाख। वित्तिय सस्थाहरुमा जोखीम उच्च भएको भन्दै स्थानीय पालिकासंग बन्द गर्ने ब्यवस्था मिलाउन ती सस्थाले निरन्तर दिदै...

लुम्विनीका कोरोना अस्पतालमा ६ सय स्वास्थ्यकर्मी थप हुदै

बुटवल  २३ बैशाख । लुम्बिनी प्रदेश सरकारले स्वास्थ्यतर्फ ५ सय ८३ जनशक्ति थप गर्ने भएको छ। चार कोरोना...

Recent Comments