Home खेलकुद पिपरामा जारी प्रथम हिलबर्ट खुल्ला महिला भलिबल च्यम्पीयनसिपमा कुवँरवर्ति, एभरेष्ट, होराइजन स्पोर्टस...

पिपरामा जारी प्रथम हिलबर्ट खुल्ला महिला भलिबल च्यम्पीयनसिपमा कुवँरवर्ति, एभरेष्ट, होराइजन स्पोर्टस र न्यु डायमण्ड सेमिफाइनल प्रवेश ।। सेमि फाइनल तथा फाइनल खेल भोली नै संचालन हुने ।।

ओम प्रकाश पौडेल ।

कपिलवस्तु ३ फागुन ।

प्रथम हिलबर्ट खुल्ला महिला भलिबल च्याम्पीयनसिप २०७७ आज दोस्रो दिन पनि वाणगंगा २ पिपरा स्थित हिलबर्ट इग्लिस बोर्डिङ स्कुलको खेल मैदानमा जारी रहेको छ ।
राष्टका लागि खेलकु्द स्वास्थ्यका लागि खेलकुद सबैका लागि खेलकुद भन्ने नाराका साथ जिल्लामा राष्टिय स्तरको भलिबल खेल प्रतियोगिता आइतबार देखि सुरु भएको हो । प्रतियोगिता अन्तर्गत आज ५खेल भएका छन् ।

न्यु डायमण्ड एकाडमी काठमाण्डौ र एभरेष्ट बोर्डिङ स्कुल बुटवल विच सम्पन्न खेलमा न्यु डायमण्ड एकाडमी विजयी भएको छ । उस्ले २५।१३, २५।८ र २५।१३को सोझो सेटमा एभरेष्टलाई पराजित गरेको छ । खेलमा म्यान अफ दि म्याच बाल्मिका आचार्य हुनु भएको छ । कुवँरवर्ति इग्लिस बोर्डिङ स्कुल रातो र दीप बोर्डिङ स्कुल बुटवल विच आजै सम्पन्न पहिलो क्वाटर फाइनल खेलमा कुवँरवर्ति इग्लिस बोर्डिङ स्कुल विजयी भएको छ । २५।६,२५।११ र २५।९ को सोझो सेटमा कुवँरवर्ति विजयी भएको हो । खेलमा म्यान अफ दि म्याच दिपका पूजा सेन ठकुरी घोषित हुनु भएको छ ।


हिलवर्ट स्कुल र एभरेष्ट स्कुल विच सम्पन्न दोस्रो क्वाटर फाइनल खेलमा एभरेष्टले २५।१५, २५।१३ र २५।२२ को सोझो सेटमा हिलबर्टलाई पराजित गरेको छ । खेलमा एभरेष्टकी मनिता चौधरी म्यान अफ दि म्याच घोषित भएकी छिन् ।होराईजन स्पोर्टस क्लब र शान्त भलिवल टेनिङ सेन्टर विच सम्पन्न तेस्रो क्वाटर फाइनल खेलमा होराइजन स्पोर्टस २५।७, २५।१७ र २५।१५ को सोझो सेटमा विजयी भएको छ । खेलमा म्यान अफ दि म्याच होराइजनकी लक्ष्मी चन्द घोषित हुनुभएको छ।


त्यस्तै न्यु डायमण्ड एकाडमी र कुवँरवर्ति इग्लिस बोर्डिङ स्कुल ह्वाइट विच सम्पन्न चौथो तथा अन्तिम क्वाटर फाइनल खेलमा न्यु डायमण्ड २५।५, २५।२ र २५।९ को सोझो सेटमा विजयी भएको छ । खेलमा म्यान अफ दि म्याच न्यु डायमण्डकी रिया कुवँर घोषित हुनु भएको छ ।

प्रतियोगिता अन्तर्गत सेमिफाइनल र फाइनल खेल भोली विहान ८ बजे देखि सुरु हुने शिक्षिका विपना थापाले जानकारी दिनुभयो । प्रतियोगिताको विजेताले १ लाख रुपैयाँ, उपविजेताले ७० हजार रुपैयाँ, तेस्रो हुनेले ४० हजार रुपैयाँ र शान्तवना हुनेले २० हजार रुपैयाँ रकम ट्रफि मेडल र प्रमाण पत्र प्राप्त गर्ने आयोजकले जनाएको छ । यस अघि हिजो सम्पन्न विभिन्न ३ खेलमा कुवरँवार्ति इग्लिस बोर्डिङ स्कुल रातो, हिलबर्ट इग्लिस बोर्डिङ स्कुल कपिलवस्तु र होराइजन स्पोर्टस क्लबले जित हात पारेका थिए ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

अक्सिजन नपाएर अस्पतालमै ८ संक्रमितको मृत्यु

30 वैशाख, बुटवल । रुपन्देहीका अस्पतालमा उपचाररत ८ जना कोरोना संक्रमितको अक्सिजन नपाएर मृत्यु...

बैशाख ३० मा रमजान र ३१ शुक्रवारका दिन ईद उल फितर मनाइने: राष्ट्रीय मदरसा संघ नेपाल

२९, बैशाख, कपिलवस्तु आज नेपालको कुनै पनि भागमा चन्द्रमा देखिएन न त छिमेकी...

कपिलवस्तुमा जेष्ठ १० सम्म निषेधाज्ञा

२०७८ बैशाख २९ , कपिलवस्तु कपिलवस्तुमा बैशाख ३१ गतेसम्मको निषेधाज्ञा (लकडाउन) जेष्ठ १० सम्म थप हुने भएको छ...

तौलिहवा अस्पतालमा आउने अक्सिजन हाईज्याक, उपचाररत ५५ जनाको जीवन रक्षा गर्न अधिकारकर्मीको माग

कपिलवस्तु २८ बैशाख । कपिलवस्तु अस्पताल तौलिहवामा नियमित रुपमा आउने गरेको ५० सिलिण्डर अक्सिजन रुपन्देही प्रशासनको आदेशमा हाई ज्याक...

Recent Comments