Home प्रदेश समाचार कोरोना कहरः बाँकेमा १४ घण्टामा १० जनाको मृत्यु

कोरोना कहरः बाँकेमा १४ घण्टामा १० जनाको मृत्यु

बाँके, बैशाख १७ ।
बाँकेमा पछिल्लो १४ घण्टाको बीचमा १० जना कोरोनाको संक्रमणबाट मृत्यु भएको छ । बुधबार राति ८ः५५ बजेदेखि बिहीबार बिहान १० बजेसम्म बाँकेका ७ जना तथा कैलालीका २ र बर्दियाका एकको मृत्यु भएको जिल्ला कोभिड संकट ब्यवस्थापन केन्द्रले जनाएको छ ।

केन्द्रका फोकल पर्सन तेज ओली अनुसार गएराती ८ः५५ बजे नेपालगन्ज १३ का कोरोना संक्रमित ५८ वर्षका मेडिकल कलेज कोहलपुरमा मृत्यु भएको थियो भने त्यसको ठीक ५ मिनेटपछि कोहलपुर ११ निवासी ४३ वर्षीया महिलाको पनि मेडिकल कलेजमै मृत्यु भएको थियो । त्यसको केही समयमै नेपालगन्ज ४ का ६० वर्षीय पुरुषको भेरी अस्पतालमा मृत्यु भएको थियो ।

त्यसपछि नेपालगन्ज ९ का ४२ वर्षीय पुरुषको भेरी अस्पतालमा राती १० बजे मृत्यु भएको थियो । त्यसैगरी बर्दिया बढैयाताल गाउँपालिका ८ का ३२ वर्षीय पुरुषको मेडिकल कलेजमा राती १ बजे मृत्यु भएको फोकल पर्सन ओलीले बताउनुभयो । त्यस्तै नेपालगन्ज ५ निवासी ५५ वर्षीय पुरुषको बिहीबार बिहान ५ बजे मेडिकल कलेजमा, लम्की चुहा नगरपालिका १ कैलालीका ४३ वर्षीय पुरुषको बिहीबार बिहान ७ः५० बजे तथा खजुरा गाउँपालिका २ का ६७ वर्षिया महिलाको बिहीबार विहान ८ बजे भेरी अस्पतालमा मृत्यु भएको उहाँले जानकारी दिनुभयो

त्यसैगरी भेरी अस्पतालमा कैलालीको टिकापुर नगरपालिका–१ की ५२ वर्षीया महिलाको विहान १० बजे र त्यसको आधा घण्टापछि कोहलपुर –८ का ३३ वर्षीय पुरुषको नेपालगन्ज मेडिकल कलेजमा मृत्यु भएको जनाइएको छ। यससँगै बाँकेमा कोरोनाबाट मृत्यु हुनेको संख्या १०७ पुगेको छ भने बाहिरी जिल्लाबाट बाँकेमा उपचारका लागि पुगेकाको मृत्यु हुनेको संख्या ११० पुगेको छ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

कपिलवस्तुमा निषेधाज्ञा अवज्ञा गर्ने १ सय ३ वटा सवारी साधन प्रहरी नियन्त्रणमा ।।

ओम प्रकाश पौडेल । कपिलवस्तु । २४ वैशाख ।निधेषाज्ञा उल्लंघन गर्ने विभिन्न सवारी साधनलाई आज पनि कपिलवस्तु प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ ।...

कपिलवस्तुमा कोरोना संक्रमणबाट थप ५ जनाको मृत्यु ।।

ओम प्रकाश पौडेल । कपिलवस्तु ।कोरोना संक्रमणका कारण कपिलवस्तुमा पछिल्लो २४ घण्टामा थप ५ जनाको ज्यान गएको छ । ज्यान जानेमा कपिलवस्तु...

३ दर्जन वित्तिय सस्थाको एक हप्ता बन्द गर्ने निर्णय

कपिलवस्तु २४ वैशाख। वित्तिय सस्थाहरुमा जोखीम उच्च भएको भन्दै स्थानीय पालिकासंग बन्द गर्ने ब्यवस्था मिलाउन ती सस्थाले निरन्तर दिदै...

लुम्विनीका कोरोना अस्पतालमा ६ सय स्वास्थ्यकर्मी थप हुदै

बुटवल  २३ बैशाख । लुम्बिनी प्रदेश सरकारले स्वास्थ्यतर्फ ५ सय ८३ जनशक्ति थप गर्ने भएको छ। चार कोरोना...

Recent Comments